Menu

Dropbox novým majitelem služby Audiogalaxy – dočkáme se cloudového streamování hudby?

Společnost Dropbox není potřeba dlouze představovat, v současné době je to totiž fenomén na poli cloudového úložiště, které se také pomalu stává běžnou záležitostí. Na internetu se objevila zajímavá zpráva o tom, že společnost Dropbox se stala novým majitelem služby Audiogalaxy, což je společnost stojící za internetovým streamování hudby. Audiogalaxy se nechala na svém blogu slyšet, že již si noví uživatelé službu nezřídí a ti stávající budou odstřihnuti někdy v příštím roce. Změny se uživatelů Dropboxu zatím netýkají. O budoucích plánech obě společnosti mlčí, může to však znamenat, že se Dropbox chystá streamování hudby určitým způsobem integrovat do stávajícího Dropboxu.

zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Petr Krčmář

Petr Krčmář

14.12.2012 14:38

Ze zprávičky moc neplyne, kdo koho vlastně koupil. Chtělo by to upravit, aby to bylo zřejmé: Dropbox je nakupující, Audiogalaxy se nechalo koupit a nepřijímá nové uživatele. Čili změna se nijak netýká Dropboxu.

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 19

14.12.2012 14:42

Petr Krčmář
Díky moc za připomenutí, poupraveno.

Fulda

Fulda

16.12.2012 1:32

Nepřišel jsem na to, co spoustu lidí na těch cloudech tak láká. Mít své věci na cizím serveru. Raději bych si pořídil NAS a pevnou IP adresu.

RSS (komentáře k článku)