Documents To Go pro Android ve slevě – jen za 4,99 dolarů!

docs2goico

Kancelářský balík Documents To Go (respektive klíč k plné verzi), který běžně stojí 14,99 dolarů (cca 280 Kč), můžete nyní v Google Play pořídit s velmi výraznou slevou za třetinovou cenu, tedy 4,99 dolarů (cca 93 Kč).

Aplikaci využijete, pokud potřebujete prohlížet a/nebo vytvářet dokumenty ve formátech Microsoft Word, Excel, PowerPoint (včetně posledních verzí formátu 2007/2010), umí spolupracovat s Google Docs a též zobrazovat soubory PDF. Uživatelům Windows navíc Documents To Go umožňuje snadný přenos dokumentů z počítače do tabletu či telefonu prostřednictvím desktopové aplikace (přes USB).

Documents To Go si poradí s dokumenty MS Word...

Documents To Go si poradí s dokumenty MS Word...

...stejně jako s tabulkami vytvořenými v MS Excelu

...stejně jako s tabulkami vytvořenými v MS Excelu

Pro našince možná bude rozhodující skutečnost, že aplikace nabízí (kromě dalších) i české rozhraní. Nabídka je zajímavá též pro ty, kterým výrobce telefonu/tabletu předinstaloval pouze “ořezanou” verzi, neumožňující editaci dokumentů.

Abyste mohli využívat všechny funkce plné verze, musíte mít nainstalovánu bezplatnou aplikaci Main app a zároveň mít klíč k plné verzi!

Documents To Go 3.0

Documents To Go 3.0 Main App
DataViz, Inc.
Verze Liší se dle zařízení (16. 3. 2012)
Velikost Liší se dle zařízení


Zdarma

Klíč pro aktualizaci na plnou verzi

A gTCvKWtLpaivva7kjReSFXfNtmGeVpRWYjZFnf3PNwC9sUQUN7G3uWoslYmnt5B8QE=w124
DocumentsToGo Full Version Key
DataViz, Inc.
Verze 3.001 (21. 10. 2010)
Velikost 57 kB
1.5+


92,64 Kč

V tuto chvíli není známo, jak dlouho akční nabídka potrvá. Během pátečního dopoledne se v Google Play objevila informace, že celá akce potrvá tři dny a skončí v sobotu 24. března. Takže pokud o Documents To Go uvažujete, měli byste si pospíšit.

Zdroje: Lifehacker a apps-aholic

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)