Menu

Desetipalcový Galaxy Note potvrzen

Již delší dobu se spekuluje, zda-li představí Samsung na MWC 2012 i větší varianty úspěšného tabletotelefonu Galaxy Note. Pro fanoušky tohoto zařízení přichází dobrá zpráva – minimálně desetipalcová varianta bude v Barceloně k vidění. A jak to víme?

Jak vidíte z obrázků, jednomu z novinářů se podařilo objevit reklamní banner, který má společnost Samsung připravený a který představuje Samsung Galaxy Note 10.1. Vše se stalo v hotelu, kde se část Samsung delegace ubytovala.

Co si myslíte o tomto zajímavém kousku, kterému už sám nevím, jestli říkat tablet nebo telefon?

zdroj: droidmatters.com

 

Komentáře

Jacob

Jacob

26.2.2012 14:51

Tak to nechápu, jako budu volat s tabletotelefonem velikosti tabletu u ucha a budu to držet obouruč jo? :D mám Note a je super, velikost akorát, větší by už byla na obtíž, tak proč dělaj Note 10.1, z kterýho se stejnak nebude dát normálně volat? Jedině přes sluchátka, takže můžou rovnou dávat do tabletů hw pro volání ne? :)

Trey Sand

Trey Sand

26.2.2012 14:57

Jestli náhodou nebudou dělat dva typy tabelů :-) Samsung Galaxy Tab 2 a pak třeba nějakej výkonější nebo pracovní se stylusem jmenem Samsung Galaxy Note :-) protože přiznejme si že 10 palců už je tablet nic mezi tím… a podle určění Samsung Galaxy Note do bussines class počítám s variantou stylusu,výkonu a práce, Minimálně je tam budto android ve verzi 3.2 a nebo rovnou 4.0 podle dolní lišty což už s mobilem nemá nic společnýho :-)

Cheatr01

Cheatr01

26.2.2012 15:52

Souhlasím s tabletem a stylusem pro bussines class.

JaM

JaM

26.2.2012 18:29

konecne nieco na pracu… este k tomu Beamer a perfektna vecicka na prezentacie…

tomtomas

tomtomas

26.2.2012 18:47

To Trey Send :

Android 4.0 nemá s mobilem nic společného ? :O

Trey Sand

Trey Sand

27.2.2012 8:12

tomtomas – neber mě jako amatera, vím že android 4.0 spojuje mobily a tablety ale někteří výrobci i na MWC dávají do mobilů 2.3 gingerbread. a řada galaxy note byl původně něco mezi tabletem a mobilem s tím že používal mobilní verzi androidu 2.3 a přechod na ICS byl přislíben. Tím jsem chtěl poukázat že tohle s mobilama už nemá nic společnýho ani nějakým rádoby tabletotelefonem. Bude to určitě pracovní tablet se stylusem protože ten v portfoliu samsung tabletů chybí. A já osobně to vítám protože Stylus u tabletu je poměrně příjemná věc.

RSS (komentáře k článku)