Další snímek Galaxy Notu 3. Bude tak vypadat?

Samsung_logo_spen-580-75

Čím více se vydání tohoto monstra blíží, tím více si musíme zvykat, že se na internetu začínají objevovat různé fotografie s podobou tohoto zařízení. A jednu další máme pro vás dnes.

Samsung-Galaxy-Note-3-Weibo-leaks

Přístroj je velmi podobný dosavadnímu trendu Samsungu a vůbec bychom se nedivili, kdyby tak nakonec Galaxy Note 3 vypadal. A to i navzdory předchozím zprávám, že by měl tento model přijít s jiným zpracováním. Spekulovalo se dokonce o kovu. Fotografie též ukazuje poměrně úzký rámeček displeje. Spousta majitelů předchozího modelu předesílá, že by si Note 3 klidně pořídili, kdyby měl větší displej, ale rozměry zůstaly podobné. To není nereálné, Samsung to předvedl s modelem Galaxy S4.

O hardwaru žádné nové zprávy nemáme, tak se pojďme podívat, o jakých specifikacích se doposud mluví.

Co by měl mít přístroj pod kapotou?

  • displej: 5,99″ SAMOLED Full HD displej
  • procesor: 8jádrový Exynos Octa 5420 nebo Snapdragon 800
  • paměť: 3GB RAM
  • OS: Android 4.2.2/4.3
  • fotoaparát: 13 MPx

A kdy bude Note 3 představen? Zatím se nejvíce mluví o akci IFA 2013 v Berlíně, která startuje v září. Jako obvykle očekáváme akci Samsung Unpacked a skvělou prezentaci nového modelu.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)