CyanogenMod 9 pro HTC Evo 3D? Dost možná

CyanogenMod-7-EVO-3D

Jedna z nejznámějších a nejpoužívanějších ROM pro Androidí telefony, CyanogenMod, by mohla být brzy oficiálně dostupná i pro mezi tvůrci ROM nepříliš populární telefon HTC Evo 3D. Na oficiálním Twitteru CyanogenModu se objevila nenápadná zprávička s odkazem na prozatím neoficiální nightly build CM9 ze dne 13.6.2012 pro HTC Evo 3D (GSM) označované jako ShooterU s touto zprávičkou:

 

HTC Evo 3D (GSM) – shooteru Lets see if we can crush his dropbox… :)

Po nedávném oznámení oficiální podpory CM9 pro HTC Sensation, který je hardwarově hodně podobný Evum, se tak možná dočkají i majitelé Eva. Ve většine dosavadních ROM pro tento telefon se objevovaly téměř vždy problémy se zadní kamerou, 3D a WiFi Tetheringem. Podle ohlasů na diskuzním fóru XDA Developers se zdá, že v tomto testovacím buildu se chyby neprojevují. Rozhodnutí o budoucí podpoře tedy zřejmě záleží na počtu stažení, a tak pojďme ukázat, že CM9 v Evu chceme! :o)

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (Jirka Gajdušek) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Jan Dolejš]

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)