Čtečka paměťových karet pro Galaxy Tab 10.1

Čtečka paměťových karet pro Galaxy Tab 10.1

Server AndroidSPIN představil zajímavé příslušenství k tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1. Jedná se o čtečku paměťových karet, která se připojuje skrze datový/nabíjecí konektor. Podporuje jak klasické SD, tak v mobilních zařízeních obvyklejší microSD karty (v tomto případě se vkládají v adaptéru, který je součástí balení). Zařízení podporuje média s kapacitou až 32 GB.

Čtečka paměťových karet pro Galaxy Tab 10.1

Čtečka paměťových karet pro Galaxy Tab 10.1

Rozhodně jde o jedno z nejzajímavějších příslušenství, které jsme v poslední době mohli vidět. Možnost jednoduše přidat do tabletu další paměťovou kartu rozšiřuje maximální možnou kapacitu úložiště na hodnoty, které s tabletem patrně využijete jen v případě multimédií. Zařízení také poslouží ke snadném stažení a sdílení fotografií z paměťové karty bez nutnosti jejího vyjmutí, či uložených v interní paměti.

Čtečku lze zakoupit přímo v e-shopu serveru AndroidSPIN, kde mimochodem najdete i mnoho dalšího zajímavého příslušenství, za 19,95 USD (cca 380 Kč).

Zdroj: AndroidSPIN.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)