Brigády do kapsy i na Androidu

No Image-02

Hledáte přivýdělek v podobě brigády na léto? Pokud ano, čtěte pozorně dál a už Vám žádná neunikne. Server jobs.cz, který asi nemusím dlouze představovat, pro Vás připravil aplikaci do mobilu, která Vám automaticky nabídne brigády ve vašem okolí, takže máte velkou šanci  že Vám ji díky rychlé reakci nikdo nevyfoukne.

brigady do kapsy

Jak aplikace “Brigády do kapsy” funguje?

Stačí si ji stáhnout do telefonu pomocí odkazu níže. Po nainstalování zadáte lokalitu, ve které Vás brigády zajímají (zvolili jsme Ostrava). Aplikace sama vyhledá všechny vhodné brigády ve vašem okolí a nabídne Vám je v několika kategoriích. Oblíbené, nepřečtené, nejnovější, posledních 24 hodin. Na této aplikace se mi líbí, že nejenom můžete označovat oblíbené, ale rovnou z aplikace odešlete předvyplněný e-mail, nebo na jedno kliknutí na dané místo zavoláte. Součásti brigády do kapsy je i nastavitelné upozornění na nové nabídky a widget na plochu.

hi 124 6
Brigády do kapsy
Jobs.cz
Verze 1.0.7 (27. 6. 2011)
Velikost 523 kB
2.1+

gJEeajS8dkiZAAAAABJRU5ErkJggg==
Zdarma

Zdroj: www.jobs.cz

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)