Menu

Benchmark Galaxy S II Plus prozradil 1,4GHz procesor

Kolem očekávaného Samsungu Galaxy S II Plus se v poslední době vyrojila celá řada spekulací. Ačkoli se očekávalo, že bude mít jednojádrový procesor Qualcomm MSM7227A-1, pracující na frekvenci 1 GHz, nakonec možná všechno bude jinak. Jak vyplynulo z benchmarku GLBenchmark, který unikl na Internet, nový Galaxy s číslem modelu GT-I9105 bude mít pravděpodobně procesor TI OMAP na rychlosti 1,4 GHz a grafické jádro PowerVR SGX 544MP. Pokud by se tyto informace ukázaly jako pravdivé, pak by Galaxy S II Plus měl nabídnout podobný výkon, jako Amazon Kindle Fire HD.

Údajné výsledky Galaxy S II Plus v GLBenchmarku

Údajné výsledky Galaxy S II Plus v GLBenchmarku

Další spekulace tvrdí, že telefon přijde se 4,3palcovou obrazovkou typu Super AMOLED Plus s rozlišením 960 x 540 obrazových bodů, 8Mpx fotoaparátem, slotem pro microSD karty a Androidem 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Měl by být prodáván ve dvou barevných variantách – modré a šedé – a ve dvou velikostech interní paměti – 16 nebo 32 GB.

Galaxy S II Plus nebude mít lehkou startovací pozici – jen z vlastní stáje má silnou konkurenci v podobě výkonnějšího Galaxy S III a srovnatelného Galaxy Nexusu. O tom, jak a zda vůbec se nakonec prosadí, rozhodne v první řadě vhodně nastavená cenová politika.

Zdroje: Android Guys, PocketDroid a GLBenchmark.

 

Komentáře

uni

uni

17.9.2012 9:55

Když už jsme u těch “recyklací” iPhonů…

gasa

gasa

17.9.2012 10:36

iOvce promluvila… Tohle Samsung dělá s každým výkonnějším modelem, ale vždy už má další generaci momentálně v podobě SIII… Kdežto Apple vydá novej mobil jako novou generaci a přitom je to jen recyklace…:-)

EarL

EarL

17.9.2012 14:13

Chlapci nehádejte se, stejně tu porovnáváte neporovnatelé.

A jedeméééé, další flame mezi oslama co se předhánějí kdo ho má většího :DDD

RSS (komentáře k článku)