Android vs ostatní

No Image-02

android_vs_ostatniK napsání tohohle článku jsem se rozhodl poté, když jsem vyděl co se děje na internetu a na mobilních webech v diskuzi. Moc nerozumím boji Androidu a Mac X (málo kdy ostatních) . Je zajímavé že ostatní proti Androidu ?nic? nemají . Když vyšel Android myslel jsem že bude  konkurence převážně pro WM& a ale ukázalo se že nakonec je to úplně jinak .

 

Musím uznat že to jaký boom byl před uvedením Androidu tak mě nakonec zklamal. Ne systém samotný, ale výrobci vždyť jediný ?stroj? který zatím jede na Androidu je bohužel jen G1 to bylo jak výrobci připravují mobily a kolik jich kdo představí. Myslím, si že i to odradilo pár lidí, nemohou si zkrátka vybrat. Bohužel, když člověk srovná postavení , distribuci nebo vybavenost WM mobilů a prozatím G1 nebo chystaném Magic tak pozná rozdíl ať už u fotáku či v HW . Myslím si že Android mohl vstoupit na trh bouřlivěji . Když posloucháte co si ostatní říkají a myslí si o Androidu , člověk se občas nestíhá divit . Například příznivci Iphonu nadávají na Android a jeho BT$ ale přitom sám Iphon posílat soubory pres BT neumí + další a další věci . Osobně bych řekl že Android trochu popohnal Apple s představením iPhone OS 3.0  .
Jak je vidět Apple se snaží zdokonalit svůj systém a odstranit ?nedostatky? které mu vyčítají jeho antifanoušci .

Já prostě nechápu proč lidé tak nemají rádi Android, když oznámí novinky do  další  ?pul generace? (ver. 1.5*) svého systému  a všichni nadávají jak to Googlu dlouho trvá a jak je to ?nedodělaný? systém , ale když si vezmeme co Android uměl na začátku a co bude umět ve své další verzi  tak pořád je to v celku rychle rostoucí systém .  Apple má už druhou generaci systému a chystá se vše opravit v 3 generaci . Proto opravdu jak říkám nemyslím si že by Google na Androidu pracoval pomalu  , na Android systému spolupracuje mnoho firem  a myslím si že praví potenciál se ještě ukáže . Pořát je Android na trhu krátce v porovnání s ostatními  , a co všechno nabízí  a jak dlouho na trhu je konkurence a co mají oni navíc ..

Já si myslím že se Android komunita nemusí bát  . Mohly by jsme na to být lépe ale bohužel to by musel výrobcům mobilu dojít potenciál Androidu , snad se poučí . Také doufám že Apple ?pustí? multi-dotykovou technologii a umožní tak Androidu užít jeho displej na 100%  ,  když už je například u nového Palmu Pre tato technologie obsažena . Osobně si myslím že Android na trhu udělá ještě hodně dusno a  podstoupí ještě řadu změn  , doufám že jen k lepšímu . Berte tento článek spíše jako úvahu a uklidnění Androidáků které stejně jako mě vytáčí narážky ostatních . Myslím si že by si měly prvně zamést před svým jablíčkem pak nás otravovat

& = Windows mobile
$ =  Bluetooth
* = myslím si že je zbytečné abych zde psal to co už je jednou napsané proto tady máte odkaz na samotný článek o tomto . www.mobilmania.cz

Mohlo by vás zajímat

No Image-02

Jak funguje dotykový displej?

archiv archiv archiv
2 min. uložit na později
No Image-04

Pár rad nejen pro Android nováčky

archiv archiv archiv
3 min. uložit na později
Screenshot-emulator

Jak naistalovat Aplikaci do Android Emulátoru?

archiv archiv archiv
2 min. uložit na později
htc-logo-1

HTC Hero

Telefony archiv archiv
8 min. uložit na později
htc_magic_sense_ui_250x250

HTC magic

Telefony archiv archiv
4 min. uložit na později
No Image-01

Quickforward – jednoduché přesměrování

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později
No Image-02

Astro – File manager pro Android

archiv archiv archiv
2 min. uložit na později

Komentáře (0)