Android roku 2011: kdy proběhne vyhlášení výsledků? + SOUTĚŽ

android_roku_2011

Na konci roku bylo uzavřeno hlasování ankety Android roku 2011 a většina z Vás jistě netrpělivě čeká, kdy budou vyhlášeny výsledky, který výrobek se stal Androidem roku 2011 a kdo vyhrál jednu ze zajímavých cen. Omlouváme se, že jsme Vás nechali tak dlouho čekat a podrobnější informace, co kdy kde a jak, se dozvídáte až teď. I když jsme výherce jednotlivých kategorií znali již několik dní po uzavření hlasování, do dnešního dne jsme zařizovali vše potřebné pro slavnostní vyhlášení výsledku ankety, které proběhne na galavečeru v Praze 19. 1. 2012.

Ptáte se, proč vyhlášení ankety Android roku 2011 proběhne zrovna formou slavnostního galavečeru? Na internetu pořádají různé redakce mnoho anket, které mají většinou jepičí život, vzniknou, zaniknou a za měsíc po nich, jak se lidově říká, “neštěkne ani pes”. Snažíme se dělat vše pro to, aby tomu u této ankety bylo jinak, a to hlavně díky tomu, že jste vy, naši čtenáři, a také sponzoři a partneři věnovali anketě důvěru a velkou podporu, za kterou vám moc děkujeme. Uděláme vše proto, abychom vaši důvěru nezklamali a aby se anketa Android roku 2011 stala rozcestníkem a rádcem, určujícím trendy, které Vám pomohou vybrat ta nejlepší zařízení na trhu.

Android Roku 2011 hlavička_

Kde se bude konat galavečer ankety Android roku 2011?

Slavnostní galavečer při příležitosti vyhlášení výsledku ankety Android roku 2011 se bude konat v Praze 19. 1. 2012 (čtvrtek) v prostorách kongresového centra U Hájků. Slavnostní zahájení proběhne v 19 hodin. Galavečer je primárně určen pro partnery ankety a média, proto je pro vstup nutná pozvánka. V rámci galavečera proběhne krom vyhlášení nejlepších Androidů i slavnostní vyhlášení soutěže a předání cen vítězům.

Kongresové centrum u hajku

Jak se dozvíte výsledky ankety?

Výsledky ankety a soutěží, které celou anketu doprovázely, se dozvíte 20. 1. 2012 na webu ankety a také prostřednictvím portálu SvetAndroida.cz a ostatních médií (tiskoviny, rádio, partneři ankety). Ty z Vás, kteří získali v soutěžích ankety Android roku 2011 nějakou výhru, budeme v následujících dnech kontaktovat s pozvánkou na slavnostní vyhlášení výsledků ankety a předání věcných cen.

Jak se dozvíte, jestli jste se stali výhercem jedné ze super cen ankety?

Do konce tohoto týdne Vám na e-mail přijde pozvánka a vstupenka na slavnostní vyhlášení ankety Android roku 2011, kde Vám budou ceny předány. Jelikož Vám ani v e-mailu neprozradíme, jakou výhru jste získali, napínat Vás budeme až do posledních okamžiků. Jakou cenu si výherce odnese domů, se dozví až na slavnostním galavečeru ankety.

Mini soutěž o tři lístky na slavnostní galavečer ankety Android roku 2011

Počet míst na slavnostním galavečeru je bohužel omezen, a proto nemůžeme pozvat všechny naše čtenáře, i když bychom rádi. Rozhodli jsme se pro Vás uspořádat takovou malou soutěž o tři vstupenky. Soutěž bude spočívat ve vytvoření básničky nebo říkanky, která bude obsahovat frázi “Android roku 2011”, a její publikaci na jedné ze sociálních sítí (Twitter, Facebook, Google+). Redakce portálu SvetAndroida.cz vybere z každé sociální sítě jednoho z Vás, který dostane vstupenku na slavnostní vyhlášení ankety. V této minisoutěži hodnotíme originalitu, ale také popularitu výtvoru. Soutěž trvá do pondělí 16. 1. 2012 (včetně) a výherci budou zveřejněni na webu SvetAndroida.cz. Součástí galavečera s vyhlášením výsledků je i raut :)

Jak správně postupovat?

  1. vytvořit básničku nebo říkanku, která musí obsahovat “Android roku 2011”
  2. básničku nebo říkanku publikovat na jednu ze sociálních sítí (Twitter, Facebook, Google+)
  3. stejný text i se svým jménem/nickem (stejným jako na sociálních sítích) publikovat zde do komentářů pod článkem

TwitterIcon

Něco ze zákulisí ankety :)

Rádi bychom se s vámi podělili o nějaké informace ze zákulisí ankety Android roku 2011, o kterých jste možná nevěděli. Vezmeme to krátce a jen bodově :).

  • věděli jste o tom, že anketa měla spot v rádiu, konkrétně na radiu Evropa2 (poslechni) (kde se taktéž dozvíte výsledky)
  • po celý rok budete moci nacházet nejen v eshopech a kamenných prodejnách a u operátorů Android telefony a tablety označené logem Android roku 2011. Toto logo Vám pomůže při koupi toho nejlepšího Android zařízení.
  • vyhlášení výsledků ankety se dozvíte i z tiskovin, konkrétně časopisů Chip, ExtraPC, Level, Počítač pro každého
  • anketa Android roku 2011 je první anketa specializovaná na Android zařízení v ČR
  • víte o tom, že do ankety se zapojilo více než 10 000 Čechů?
  • věděli jste o tom, že anketa vznikla ve spolupráci s portálem MojAndroid.sk?

 

Partneři ankety

 

 

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)