Menu

Jste zvědaví na nový Zenfone 2 od Asusu? Přijďte na Alza Android RoadShow

Komerční článek

Už příští sobotu 16. května startuje v Praze Alza Android RoadShow 2015, kde se v české předpremiéře představí i špičkový smartphone ASUS Zenfone 2. Přijďte si do hotelu Olympik Tristar tuto atraktivní novinku, která mj. nabídne 5,5“ Full HD displej a obrovskou 4GB operační paměť, vyzkoušet. Na stánku ASUS budou k vidění i další zajímavé produkty tohoto výrobce, jako jsou tablety MeMO Pad, telefonující tablet Fonepad, chytrý náramek Vivo Watch nebo populární telefony Zenfone, které dobyly český trh skvělým poměrem ceny a výkonu.

Na akci Alza Android RoadShow 2015 si pro vás ASUS nachystal stánek doslova nabitý novinkami. Tou vůbec nejzajímavější a nejočekávanější je bezesporu smartphone Zenfone 2, který byl v Evropě oficiálně představen teprve nedávno. Očekává se, že osloví zejména zájemce o kvalitní smartphone vyšší střední třídy s velkým displejem a podporou rychlých LTE sítí. Do vínku dostal výkonný čtyřjádrový procesor Intel Atom, 4 GB operační paměti a také 13-megapixelový zadní fotoaparát s pokročilými funkcemi, který si poradí i se špatným osvětlením. Pokud se tedy nemůžete dočkat, až tento kousek dorazí na pulty českých obchodů, přijďte si ho vyzkoušet právě na Alza Android RoadShow 2015!

zenfone 2

Kromě tohoto taháku si budete moci prohlédnout většinu Android zařízení značky ASUS, které má tento gigant v aktuálně nabídce. Z řady telefonů Zenfone zmiňme podařený Zenfone 5 a nový model nižší třídy Zenfone C, který potěší méně náročné uživatele. Tablety řady MeMO Pad reprezentují sedmi-, osmi- a desetipalcové modely MeMO Pad 7, 8 a 10. Zejména něžné pohlaví zaujme model s označením MeMO Pad 7 ME572C, který se designově podobá dámskému psaníčku a může být proto skvělým módním doplňkem.

Asus-MeMO-Pad-7

Nabídku tabletů ASUS pravidelně obohacuje řada Fonepad, se kterými je možné i telefonovat. Aktuální model Fonepad 7 FE170CG je sedmipalcový tablet s podporou 3G sítí a solidní výbavou.

Fanoušky pohybu zase určitě zaujme voděodolný fitness náramek VivoWatch, který monitoruje srdeční tep a fyzickou aktivitu. Kromě toho, že se skvěle vyjímá na ruce, pomáhá díky přehlednému displeji a LED indikátorům zvyšovat efektivitu vašeho tréninku.

registraceHome

 

Komentáře

anonforever550

anonforever550

10.5.2015 9:13

Můžu se zeptat kdy bude v tabletech Lolipop. Není na ně optimalizovaný?

Lukis9115

Lukis9115

10.5.2015 10:45

To by mě taky zajímalo kdy dostanou tablety Lollipop

Lukis9115

Lukis9115

10.5.2015 11:01

Asus ještě oficiálně nevydal data pro upgrade androidu pro starší zařízení , ale napsali že se pokusí o upgrad co nejrychleji to půjde . Já bych to očekával v průběhu následujících 4 měsíců. http://news.softpedia.com/news/ASUS-First-Android-5-0-Lollipop-Tablet-Has-Arrived-473496.shtml

Samone

Samone

11.5.2015 3:26

Zavádění nových verzí systémů (aktualizace) je na Androidu tragická. Dostat aktualizaci po roce od jejího vydání je fatální průser. Apple/iphone sice nemusím, ale tohle u nich funguje velmi dobře…

RSS (komentáře k článku)