Menu

Záznam z představení Galaxy S III konečně přístupný

Předevčírem představila společnost Samsung svou novou bitevní loď mezi androidími zařízeními s názvem Galaxy S III. Nový přístroj byl odhalen na velice očekávané akci Samsung Unpacked 2012 v Londýně, kde nechyběla ani naše redakce. Celý průběh akce bylo možné sledovat prostřednictvím živého přenosu na internetu. Pro ty, kteří to však nestihli a chtěli by se na oficiální představení Samsung Galaxy S III přeci jen podívat, máme dobrou zprávu – záznam z Londýna je již k dispozici.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

 

Komentáře

Hochmuth

Tomáš Hochmuth 0

5.5.2012 10:38

Opravdu pompézní, s vytahaným rolákem Steva Jobse se to srovnávat nedá :-)))
Nejvíce mě dostává ta lámaná angličtina CEO mobilní divize Samsungu JK Shin, kupodivu mu je však lépe rozumnět, jak američanům, kteří mluví docela rychle.
Možná škoda, že to pojali podobně, jako u Applu. Chápu, že se na SIII dlouho čekalo a že je nutné mu udělat pořádnou reklamní kampaň, ovšem já razím názor, že za telefon by měly mluvit technické specifikace. Omáčka v podobě efektních videí a superlativů kolem, mě moc nezajímá :-)

Lukáš

Lukáš

5.5.2012 11:41

Sledoval jsem přenos online jedním očkem a byla to strašná nuda. Vystřídalo se tam snad padesát strašně nesympatickejch lidí a mleli samý blbosti. Kam se serou na Apple…bohužel to okopírovali špatně. Apple to má jednoduché a účelné, toto bylo jako film Battlefield- spousta efektů, ale smysl žádný. To už je lepší HTC, který má promítací plochu do oblouku a nepouští 20x stejné video.

MK

MK

5.5.2012 17:45

Samozřejmě,že to pro tebe musela být nuda, když nerozumíš ani slovo, tomu co říkají. S Applem to nemělo vůbec nic společnýho, tohle mělo úroveň, tak to sem ani netahej, protože u Applu se dvě hodiny chlubí, kolik toho prodali a plácají nesmysly , jak jsou dobří, potom vytáhnou rok starý bazmek s lepším procesorem a to je vše. I novináři , co se zůčastnili představení SGS3 se shodují, že se akce povedla.

Michal S.

Michal S.

5.5.2012 19:45

Jako, já se na záznam díval hned drhý den, a to na webu: http://www.TheNextGalaxy.com... ;)

RSS (komentáře k článku)