Xperia Z3 jinak – zařízení Sony v limitované umělecké edici

sony_z3_limited_ico

Současné mobilní telefony jsou si z hlediska vzhledu poměrně hodně podobné, leckdy se podobají jako vejce vejci. Z řady chce vybočit japonská společnost Sony, která představila limitovanou edici své řady Xperia Z3. Projekt byl pojmenován “Stadt Talente” a v jeho rámci tři umělci vylíčili na zadních stranách zařízení společnosti motivy hlavních měst.

Na vlajkové lodi tak najdete umělecké ztvárnění Berlína od malíře Vera Tapani Sammalista, na kompaktnější Xperia Z3 Compact najdete Tokio od Shinpei Hasegawy a na zadní straně tabletu pak vyobrazení Varšavy v provedení Felikse Kallwejta.

Sony Xperia Z3 v limitované edici

 

 

Bohužel si tato zařízení budou moci koupit pouze obyvatele Německa, a to jen ve velmi omezené míře – každý model je k dispozici v pouze 33 kusech, takže jde o telefony a tablety, které nebudou pro každého.

Nicht für alle, aber für alle Enthusiasten.

Nicht für alle, aber für alle Enthusiasten.

Xperia Z3 a Xperia Z3 Compact jsou k dispozici ve čtyřech různých barvách, Xperia Tablet Z3 Compact bude nabízen ve dvou barevných variantách.

Sony Xperia Z3 s uměleckým motivem Sony Xperia Z3 s uměleckým motivem

Zdroje: Droider, Android and Me, Xperia Blog, Sony Mobile Německo, Ubergizmo, Android Headlines.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (34)