(doplněno) WIMM – Android na vaše zápěstí

wimm-300×184

WIMM na první pohled nepřináší moc nového. První Android na zápěstí přinesla už firma Sony Ericsson se svým LiveView, ten však nebyl samostatnou jednotkou (potřeboval být připojený k nějakému Android zařízení). V tomto ohledu jde WIMM dál. Zařízení o rozměrech přibližně 2,25 x 2,25 cm má v sobě poměrně rychlý procesor (667 MHz), Wi-Fi, Bluetooth, akcelerometr, magnetometr, vibrátor, repráček a slot na microSD kartu. K dokonalosti by snad chyběla jen GPS, která asi musela ustoupit navzdory malé baterii. K těmto chytrým hodinkám je k dostání i pásek na ruku, do kterého lze hodinky vložit. Dále pak držák na kolo, přidělat si jej můžete i na krk nebo na pásek. Hodinky lze, podobně jako u LiveView od SE, spárovat s jiným Android telefonem nebo tabletem, u kterého by to dávalo dost smysl, předpokládáme-li, že tablet máme například schovaný v batohu. Bližší informace, jako je verze Androidu, zatím není známa.

Zatím bohužel není k viděný žádný kousek, protože se ještě nevyrábí. Proto mohu nabídnout pouze render snímek.

wimm-300×184

Doplněno

Uživatel Hawlas doplňuje, že GPS je součástí, což je rozhodně velice potěšující pro případné zájemce. Dále doplňuje video, které našel. Tímto mu za doplnění děkujeme!

Android-powered WIMM module preview

Android-powered WIMM module preview

Zdroj: http://phandroid.com/

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)