Videopozvánka redaktorů Svět Androida. Propadák, nebo dobrý pokus? (Android RoadShow)

Android RoadShow

Pražská Android RoadShow už je za rohem a tak jsme přemýšleli, jak vás na ni pozvat. Dlouhý text se často nechce číst ani nám, a tak jsme se rozhodli jít s kůží na trh a natočit video, ve kterém se objevíme my sami. Redaktoři Svět Androida.

SvetAndroida.cz vás zve na Android RoadShow v Praze

SvetAndroida.cz vás zve na Android RoadShow v Praze

Kdy a kde se Android RoadShow koná?

Pražská Android Roadshow se koná již tuto sobotu v Konferenčním Centru U Hájků. Do GPSky si zadejte Na Poříčí 1052/42. Lze využít i vstup skrze Designhotel Elephant, ulicí Na Florenci 29. Brány se otevírají 21. 6. v 9:00. Pro vstup na akci je potřeba platná registrace.

Logo_U hajku_redesign-cz

registrace roadshow

Co na mě čeká?

Jako vždy bude RoadShow plná nejnovějších technologií. Nejen nejlepších smartphonů, ale také chytrých brýlí Google Glass, robotických sekaček, tematických stánků nebo třeba hi-tech hraček, jako jsou Sphero koule nebo AR Drone.

Google Glass galerie7

Přijede se podívat i nejmodernější elektromobil Tesla Model S.

tesla model s Praha

Můžu něco vyhrát?

Pravidelní návštěvníci Android RoadShow již dobře vědí, že přijít znamená získat šanci na výhru některé z hodnotných cen. Následující výčet vás přesvědčí, že se rozhodně nejedná o nějaké béčkové telefony. Hlavními výhrami jsou: HTC One M8, Nexus 5 a Acer Liquid Z5Speciálně pro naše premium uživatele jsme připravili soutěž o očekávanou novinku LG G3.

LG G3 Cover

Nejvíce postihly nové problémy Nexus 5

HTC One M8

Nezapomeňte, že pokud pozvete svým zvacím linkem 10 kamarádů, kteří na akci skutečně dorazí, získáte od nás tričko Android RoadShow 2014 zdarma. Tak se registrujte.

Android RoadShow 2014 limited

Těšíme se na vás!

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)