Video představení Samsung Galaxy produktů: První pohled přímo z Prahy

predstaveni samsung galaxy s10 praha

Samsung své novinky představoval včera večer v San Francisku. Nicméně k novým produktům už jste se ve stejnou dobu mohli dostat i v Praze. Společnost pořádala setkání pro fanoušky a novináře. Akce jsme se také účastnili, takže se můžete podívat i na video představení Samsung Galaxy S10, hodinek Samsung Galaxy Watch Active a sluchátek Samsung Galaxy Buds.

Video představení Samsung Galaxy produktů: Galaxy S10, Galaxy Watch Active a Galaxy Buds

Zatímco část redakce je přímo na místě dění v San Francisku, tak část je v Praze. A jelikož Samsung plánoval i odhalení přímo v Česku, nemohli jsme na akci chybět. A to už jen kvůli tomu, že jsme si mohli nové produkty poprvé osahat i přímo v Česku. Akce byla určena pro fanoušky značky Samsung a novináře.

Samsung Galaxy S10, Galaxy Watch Active a Galaxy Buds: První pohled přímo z Prahy

Samsung Galaxy S10, Galaxy Watch Active a Galaxy Buds: První pohled přímo z Prahy

Nejprve se na plátně sledoval přímý přenos všech novinek a poté se dostalo i na samotné produkty, které Samsung do Česka s předstihem přivezl. Blíže jsme se mohli podívat na tři telefony Samsung Galaxy S10, chytré hodinky Galaxy Watch Active a sluchátka Galaxy Buds. Na fitness náramek Samsung Galaxy Fit a ohebný telefon Samsung Galaxy Fold se nedostalo, nicméně tyto dva produkty nebyly k vyzkoušení ani v San Francisku, takže v Česku o nic nepřišli.

Jak to vypadalo, se můžete podívat výše na našem videu, které jsme z akce připravili. Zároveň se jedná i o takové video představení nových produktů, pokud dáváte přednost videu před textem a nechtějí se vám číst články.

Který nově představený produkt Samsungu se vám líbí nejvíce?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)