Hra Vainglory – “DOTA” pro Android (první pohled)

vainglory

Před nedávnem se na v obchodě Google Play objevila očekávaná MOBA hra Vainglory, která pro iOS uživatele nebyla žádnou neznámou. Hry a občas i aplikace pro Android většinou vychází o něco později. Lepší ale pozdě, než-li vůbec. Obzvlášť pak v případě hry Vainglory, která nabízí vynikající grafické zpracování, jednoduché ovládání a prakticky nekonečnou herní dobu. V našem prvním video pohledu si můžete udělat obrázek o tom, jak dobře se Vainglory na mobilním zařízením hraje.

Princip hry

Pokud máte nějakou zkušenost s MOBA hrami jako například DOTA, League of Legends, Heroes of Newerth, pochytíte základní herní mechanismy hry Vainglory velmi rychle. V opačném případě je zapotřebí naslouchat podrobnému tutoriálu, který pro vás bude v počátcích hry nezbytný.

vainglory

V každé hře proti sobě stojí 2 znepřátelené týmy, jejichž cílem je dobýt nepřátelskou základnu. Každý tým se skládá ze 3 hrdinů s unikátními schopnostmi. Vaše schopnosti musíte správně kombinovat, aby se vám dařilo likvidovat nepřátelské hrdiny. Za zabití hrdiny, stejně tak jako za uštědření závěrečného úderu neutrálním jednotkám, získáváte dodatečné peníze. Za herní peníze si poté nakupujete lepší výbavu, čímž vůči protivníkům získáváte určité výhody.

Vainglory – “DOTA” pro Android (první pohled)

Vainglory - "DOTA" pro Android (první pohled)

 Čím dalším vás Vainglory zaujme?

  • Vynikající grafické zpracování a enginem vykreslujícím hru s 60 FPS
  • Jednoduché a intuitivní ovládání
  • Rychlé, 20minutové zápasy (na MOBA hry je 20 minut relativně krátká doba)
  • Hraní s přáteli či sledování her v režimu Spectate
  • Bojování na lajnách, gangování a taktické týmové souboje
  • Pravidelná aktualizace o nové hrdiny (+ skiny hrdinů)

A co vy, jak vás Vainglory zaujalo?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)