V den uvedení Galaxy S IV představí Xolo “nejrychlejší telefon na světě s Intel architekturou”

HB-Zeeya

14. března – den, který se opět zapíše tučným písmem do androidího kalendáře, a je jedno, zda jste či nejste fanoušek společnosti Samsung, neboť vás bude stejně zajímat, co nového model Galaxy S IV přinese. K poměrně odvážnému kroku se odhodlala společnost Xolo, která již v minulosti představila mobilní telefon s procesorem Intel – ve stejný den jako bude představen model Galaxy S IV totiž představí v Indii svůj nový přístroj, který se nebojí označit titulem “nejrychlejší přístroj na světě poháněný Intel architekturou”. Nový přístroj bude představen o nějaký ten čas dříve než model od Samsungu a je možné, že si pár hodin užije titul nejrychlejšího telefonu na světě. Bude to však platit i po vydání Galaxy S IV?

xolo

Na stránkách Xolo už dokonce probíhá odpočet a je vidět, že společnost si věří. I když se dá s jistotou říci, že 14. březen bude patřit Samsungu, bude zajímavé sledovat, jaké zařízení nakonec Xolo představí.

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)