Uniklé informace o Lenovo LePhone K860

Lenovo P70 – náhledový obrázek

Společnost Lenovo je u nás známá nejvíce díky notebookům a na androidí platformě má známého zástupce především v podobě tabletu ThinkPad. Telefonů tohoto výrobce příliš není, a tak nám nemohly uniknout šířící se informace o připravovaném modelu LePhone K860. A co je na tomto modelu zvláštní? Především použitý čtyřjádrový chipset Exynos, neboť ten je doposud jen ve dvou zařízeních (Meizu MX 4-core a Samsung Galaxy S III), a obrovský 5palcový HD displej.

gsmarena_001

Výkonný čtyřjádrový Exynos poběží na taktu 1,4 GHz, doplňovat jej bude 1GB RAM paměť. Uživatel může pro pořizování fotografií a videí použít přední 2MPx kameru nebo zadní 8MPx fotoaparát. Pro data je připravena pouze 4GB vnitřní paměť. LePhone K860 je s 5″ displejem poměrně velký telefon (143,6 x 74,5 x 9,6 mm, 185 gramů) a lze ho srovnávat s tabletotelefonem Samsung Galaxy Note. Přístroj by měl dorazit se systémem ICS na čínský trh ke konci srpna, o dostupnosti na evropském a americkém trhu však nejsou stále žádné informace.

zdroj: gsmarena.comrethink-wireless.comandroidguys.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)