Unikl testovací firmware s Androidem 4.3 pro Galaxy Note II

note243

Zatímco včera jsme informovali o úniku testovacího firmware pro Samsung Galaxy S4, dnes můžeme udělat radost majitelům jeho většího sourozence – Galaxy Note II. Z uniklého testovacího sestavení XXUEMI6 s Androidem 4.3 můžeme soudit, že oficiální upgrade zaklepe na dveře co nevidět (dosavadní informace hovoří o konci října a začátku listopadu).

Unikl testovací firmware s Androidem 4.3 pro Galaxy Note II Unikl testovací firmware s Androidem 4.3 pro Galaxy Note II

Že Samsung hodlá přinést update na Android 4.3 Jelly Bean pro modely Galaxy S III, Galaxy S4 a Note II není již delší dobu tajemstvím, takže celkem logicky již nějaký čas probíhají testy a dolaďování. Uniklá testovací verze pochází z 25. záři a podle dostupných informací je poměrně stabilní. Lze ale předpokládat, že ve finálním sestavení dostane ještě další nové funkce a vlastnosti, včetně některých, jež jsou nyní dostupné uživatelům Galaxy S4 a Note III.

Z dosud vypátraných novinek zmiňme aplikace Samsung Knox a Samsung Wallet, podstatné změny se také odehrály v uživatelském rozhraní. Aktualizace by také měla přinést zvýšení rychlosti a další vylepšení výkonu.

Snímek z Androidu 4.3 na Note II Snímek z Androidu 4.3 na Note II

Snímek z Androidu 4.3 na Note II Snímek z Androidu 4.3 na Note II

Jestliže patříte k nedočkavcům a cítíte potřebu nový firmware vyzkoušet, budete potřebovat aplikaci Odin a obraz ROMky. Samozřejmě je doporučeno před provedením upgradu zálohovat veškerá důležitá data.

Velikost stahovaného souboru je 1,2 GB a k rozbalení použijte heslo wagnervaz.

Snímek z Androidu 4.3 na Note II Snímek z Androidu 4.3 na Note II

Snímek z Androidu 4.3 na Note II Snímek z Androidu 4.3 na Note II

Pokud se rozhodnete “flashnout” uniklý testovací firmware na svůj Galaxy Note II, nenechávejte si své dojmy a postřehy pro sebe! Podělte se o ně s ostatními majiteli v diskuzi pod tímto článkem.

Zdroje: Android Geeks, Android Authority, Android Geeks a XDA fórum.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (33)