Údajný seznam telefonů Sony Xperia, jež dostanou Android 4.3

xperia_43

Společnost Sony sice pravost seznamu, o kterém bude řeč, vyvrátila, nicméně dle rčení “není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu” se na něj přeci jen podíváme.

Vězte tedy, že se na webu objevil seznam telefonů Sony Xperia, které by měly dostat aktualizaci na Android 4.3 Jelly Bean. Předpokládalo se, že update dostanou Xperia Z1, Xperia Z Ultra a Xperia Z. Podle údajně uniklé tabulky by se ale měli dočkat majitelé Xperií Z, ZL, ZR, Z Ultra, C, L, E dual a T, a to dokonce ještě v tomto čtvrtletí. V prvním kvartále roku 2014 by ještě měly následovat nedávno uvedené Sony Xperia M a M dual.

Údajný seznam telefonů Sony Xperia, jež dostanou Android 4.3 Údajný seznam telefonů Sony Xperia, jež dostanou Android 4.3

Naopak bez Androidu 4.3 se budou dle materiálu muset obejít Xperie V, J, TX a T a vůbec žádné informace nejsou o Xperiích SP a E.

Telefon Aktualizace na Android 4.3 Termín uvolnění aktualizace
Sony Xperia Z ano 4. čtvrtletí 2013
Sony Xperia Z Google Edition ano 3. čtvrtletí 2013
Sony Xperia ZL ano 4. čtvrtletí 2013
Sony Xperia ZR ano 4. čtvrtletí 2013
Sony Xperia Z Ultra ano 4. čtvrtletí 2013
Sony Xperia C ano 4. čtvrtletí 2013
Sony Xperia M ano 1. čtvrtletí 2014
Sony Xperia M dual ano 1. čtvrtletí 2014
Sony Xperia L ano 4. čtvrtletí 2013
Sony Xperia SP
Sony Xperia E
Sony Xperia E dual ano 4. čtvrtletí 2013
Sony Xperia T ano 4. čtvrtletí 2013
Sony Xperia V ne
Sony Xperia J ne
Sony Xperia TX ne
Sony Xperia T ne

Dokument dále zmiňuje Sony Xperii Z “Google Edition”, o níž se jednu dobu spekulovalo, ale nakonec zapadla v propadlišti dějin. Ta má jako termín updatu uvedeno již uplynulé třetí čtvrtletí tohoto roku, což by asi i mohla být pravda, pokud by tento telefon spatřil světlo světa.

Celkově lze předpokládat, že aktualizace na Android 4.3 se dočkají všechny letošní modely, naopak loňské, včetně Xperií V, T a TX, pravděpodobně již updaty nedostanou.

Zdroje: GSM Arena a Mobiltelefon.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (31)