Menu

Tři nové barvy pro Samsung Galaxy S III mini a Galaxy Note II

Jak jistě víte, Samsung Galaxy S III se prodává v šesti barevných provedeních – modré, bílé, hnědé, červené, černé a šedé. Server SamMobile dnes získal a následně publikoval informace o připravovaných barvách pro Galaxy S III mini a Galaxy Note II.

Čtyři ze šesti barevných provedení Samsungu Galaxy S III

Čtyři ze šesti barevných provedení Samsungu Galaxy S III

Galaxy S III mini bude k dispozici v šedé, červené a “onyxově černé”, přičemž modely v těchto barevných provedeních by měly jít do prodeje v prosinci, nebo počátkem roku 2013.

Galaxy Note II bude nově vyráběn také v hnědé, modré a “rubínově vínové” barvě. V tomto případě bude zařízení v nových barvách dostupné v roce 2013.

Zklamáni budou příznivci čistě černého provedení, která dobře ladí se sytě černou na Super AMOLED displejích, jež Samsung používá. Nekonvenční barvy ale jistě přitáhnou dosud váhající zákazníky, ačkoli by asi bylo  lepší oznámit je hned na začátku zahájení prodeje.

Samsung prý představí kompletní barevnou škálu na Mobile World Congressu, který proběhne 25. až 28. února 2013 v Barceloně.

Chtěli byste vyhrát Samsung Galaxy S III, Galaxy Note II, nebo Galaxy S III mini? Stačí málo – hlasovat v naší anketě “Android roku 2012”, kde můžete vyhrát až šest Android zařízení. Rozdávat se budou telefony a tablety, jež si sami zvolíte jako nejlepší “Android roku 2012”.

Zdroje: SamMobile a Android Soul.

 

Komentáře

...No...Name...

...No...Name...

19.11.2012 14:52

Nekonvenční, ale nuda :( Škoda že na Androidu nikdo nedělá telefony jako pro WP (konkrétně třeba nová HTCčka). Tam jsou ty barvy krásně křiklavé a veselé, ale systém na prd :)

Tomáš

Tomáš

19.11.2012 15:32

Bílý Note stejně vede :)

Milan

Milan

19.11.2012 19:18

…No…Name… : MOJE SLOVÁ! HTC spravilo s WP8 nádherné telefóny a takisto aj Nokia, len ten android dizajn pokulháva. O Samsungoch ani nehovorím všetko na jedno kopyto :) Mám Galaxy Note White je to výborný telefón, ale konštrukcia je snáď u čínskych hračkách z dealextreme lepšia :(. Ako konštrukcia vyzerá super luxusne, ale absolútne nič nevydrží a nerád nosím telefón v obale, pretože pokazí celý vzhľad.

RSS (komentáře k článku)