Pařba na víkend – tipy na Android hry 190 – Icewind Dale, Civilization, Secret of Mana a další

monkey

Dnešní díl seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry jako první přinese akční střílečku Contract Killer Sniper od vývojářů z Glu. Následovat bude legendární RPG Icewind Dale Enhanced Edition, které kromě základní kampaně také obsahuje datadisk Heart of Winter. Třetím tipem na hru je tahová strategie Civilization Revolution 2, ve které se budete snažit obsadit celý svět. Předposledním tipem bude předělávka staršího RPG Secret of Mana. Na závěr jsme pro vás vybrali závody opic ve hře Monkey Racing.

Contract Killer Sniper

Do obchodu Google Play dorazil další díl série Contract Killer. Jak už to u těchto her bývá zvykem, čeká na vás spousta kontraktů spočívajících v likvidaci teroristů. Hra přepíná pohled mezi první a třetí osobou. V některých misích zaujmete roli tichého zabijáka se sniper puškou, jindy protivníky likvidujete samopalem, granáty a další vojenskou technikou. Za úspěšně dokončené mise získáváte odměny, které pak můžete použít k nákupu lepších zbraní a upgradu stávajících. Ve hře postupně procestujete téměř celý svět. Úkolem každé kampaně je plnit mise tak dlouho, až se odkryje pozice hlavního bosse. Hra čas od času nabídne VIP událost, jež vám umožní získat zlaté cihly pro snadnější upgrade vaší výbavy.

Contract Killer Sniper 1 android hry

CONTRACT KILLER: SNIPER
CONTRACT KILLER: SNIPER

Icewind Dale Enhanced Edition

Máme výbornou zprávu pro všechny fanoušky herního žánru RPG. Studio Beamdog, jež má na svém kontě vydání Android verze Baldur’s Gate Enhanced Edition, vydalo další legendární RPG. Jedná se o hru Icewind Dale, kterou si nyní můžete z Google Play zakoupit za 181 Kč. Hra představuje předělávku PC verze s upraveným ovládáním pro dotykové displeje. Čeká vás nejen základní verze hry, ale také datadisk s názvem Heart of Winter. Icewind Dale můžete hrát jak na telefonech, tak i tabletech. Dříve, než si hru nainstalujete, se raději ujistěte, zda máte ve vašem zařízení dostatek volného místa. Hra totiž zabere 2,6 GB. I když lze hru pařit i na telefonech, lepšího herního zážitku se dočkáte především na tabletech. Označování hrdinů a další akce spojené s hraním jsou na větším displeji lépe ovladatelné.

icewind dale 1 android hry

Icewind Dale: Enhanced Edition
Icewind Dale: Enhanced Edition

Civilization Revolution 2

Základním cílem hry Civilization Revolution 2 je postavit město, stavět budovy pro rychlejší ekonomický růst, budovat armádu a obsazovat okolní vesnice a města. Na počátku hry si můžete zvolit svého vůdce. Jedná se například o takové velikány, jako je Caesar, Kleopatra, Alexander Veliký a mnoho dalších. Se svým vůdcem poté udělujete rozkazy vašim jednotkám. Jedná se o tahovou strategii, ve které vytváříte pro každou vaši jednotku specifickou akci. Při boji o nadvládu nad okolními národy nesmíte zapomínat na podporu vývoje vašeho města. Jen tak můžete získat lepší technologie pro účinnější boj s protivníky.

Civilization Revolution 2 1

Civilization Revolution 2
Civilization Revolution 2

Secret of Mana

Tato hra původně vznikla v Japonsku v roce 1993. V tomto real-time RPG budete hrát za klučinu, který se nedopatřením zmocnil meče chránícího jeho rodné město. Tímto činem na sebe, a v podstatě i celou vesnici, přivolal nejrůznější potvory usilující o získání této legendární zbraně. Hned na počátku hry jste kvůli vašemu činu vykázáni z vesnice, a proto vám nezbývá, než prozkoumat svět a ovládnout energii zvanou Mana.

secret of mana 1

The app was not found in the store. :-(

Monkey Racing

Monkey Racing je povedená závodní hra společnosti Crescent Moon Games, ve které závodí legrační opice. Hru lze hrát buďto v módu pro jednoho hráče, kde vyhráváním jednotlivých tratí otevíráte další, nebo můžete vyzvat ostatní hráče přes Wi-Fi či online. Vaší opičce můžete vytvářet nejrůznější vzhledy. Také lze měnit podobu vašeho autíčka a jeho barevné provedení. Za získanou in-game měnu můžete vylepšovat jízdní vlastnosti aut.

Monkey Racing 1

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 190

Pařba na víkend - tipy na Android hry 190

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)