Pařba na víkend – tipy na Android hry 189 – Wolf Among Us, skvělé RPG a Transformers

wolf among us

Jako první vás dnes čeká populární point-and-click adventura The Wolf Among Us od vývojářů hry Walking Dead. Následuje zcela nové podání rozzuřených ptáků ve hře Angry Birds Transformers. Třetím tipem na víkend je motokrosová plošinovka s parádní fyzikou – Bike Rivals. Předposledním tipem je skvělé RPG Battlehearth Legacy. Na závěr jsme pro vás vybrali vydařený endless run Jet Run, ve kterém s malým tryskáčem prolétáváte městem a kosíte protivníky. To vše ve dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry.

The Wolf Among Us

Je brutální point-and-click adventura od vývojářů TellTale Games, jež stojí za vydáním skvělé zombie hry Walking Dead. The Wolf Among Us, stejně jako ostatní hry těchto vývojářů, nabídne skvělé audiovizuální zpracování, jednoduché ovládání a příběh, který ovlivňujete podle toho, jak se v průběhu hry rozhodujete. Hra nabízí dohromady 5 napínavých epizod. První z nich si můžete po stažení herního balíčku zahrát zcela zdarma. Za odemknutí každé další epizody musíte zaplatit 100 Kč.

The Wolf Among Us 1 android hry

The Wolf Among Us
The Wolf Among Us

Angry Birds Transformers

Původně se předpokládalo, že se nový Angry Birds Transformers ponese v podobných šlépějích, jako většina dosavadních dílů. Společnost Rovio nám ovšem přichystala malé překvapení. V novém díle sice budeme likvidovat známé protivníky – zelená prasátka, nicméně zcela jiným způsobem, než jsme byli u Angry Birds zvyklí. Nový díl je jakási akční střílečka, ve které běžíte vpřed s vaším robotickým ptákem a v pozadí sestřelujete (naklikáváním) prasátka z různých plošin a konstrukcí. Váš robot, stejně jako je tomu ve filmu Transformers, se dokáže proměnit v automobil. Tuto proměnu ve hře používáte především proto, abyste se vyhýbali padajícím sloupům. Všechny vaše roboty můžete upgradovat a vylepšovat tak jejich útočné/obranné vlastnosti. Postupem hraní získáváte vyšší level, čímž si otevíráte další mise. Hru je vhodné během dne párkrát zapnout a posbírat všechny získané zlaťáky. Ve hře je přítomna i prémiová měna v podobě krystalů, díky nimž lze upgrady robotů urychlit.

angry birds transformers 1 android hry

Angry Birds Transformers
Angry Birds Transformers

Bike Rivals

Jedná se o výbornou motokrosovou 2D hru se sympatickou grafikou a realistickou fyzikou. Hra se ovládá pohybovým senzorem telefonu pro natáčení a virtuálními tlačítky pro brzdu/plyn. Jednotlivé levely jsou řešeny velmi rafinovaným způsobem. Obsahují nespočet logickofyzikálních překážek, takže se například setkáte se situací, kdy musíte lávku nejprve zatížit a poté ji využít jako skokánek apod. Bike Rivals je freemium titul. Za každý vstup do následujícího kola “zaplatíte” jeden kanystr benzínu. Pokud se vám poté nebude chtít platit, stačí chvíli počkat, než se palivo znova doplní.

Bike Rivals 1

Bike Rivals
Bike Rivals

Battlehearth Legacy

Battlehearth Legacy je velmi kvalitní RPG s propracovaným fantasy světem. Na počátku hry si vytvoříte hrdinu, kterému pak na základě přiřazování nových skillů utváříte povolání. Poté se vydáte plnit questy, získávat zkušenosti a vylepšovat vašeho hrdinu. Hra má vcelku vtipný ráz, což se odvíjí od flegmatické povahy vašeho hrdiny. V rozhovorech s NPC postavami máte vždy na výběr z několika odpovědí. Některé vás mohou zachránit, jiné naopak dostat do pořádných problémů.

battlehearth legacy 2

Battleheart Legacy
Battleheart Legacy

Jet Run

Je výborný endless run s malým tryskáčem. S tím prolétáváte městem, vyhýbáte se překážkám a snažíte se rozstřílet co nejvíce protivníků. Ti na vás nalétávají v nejrůznějších formacích a po určitém čase začnou pálit. Jelikož střílení a uhýbání zároveň není zrovna jednoduchá záležitost, můžete využívat power-upy, které např. zpomalí čas, zlikvidují všechny protivníky na obrazovce apod. Hra má povedenou grafiku a nabízí velmi dynamickou hratelnost. Kromě základních protivníků se utkáte i s obřími bossy. Jedná se o jeden z endless runů, který vás bude určitě bavit.

Jet Run 1

Jet Run: City Defender
Jet Run: City Defender

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 189

Pařba na víkend - tipy na Android hry 189

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)