Pařba na víkend – tipy na Android hry 223: alternativa Heartstone, pilotování jetpacku a další

android hry hlavni

Jaké Android hry to budou dnes? Jako první vás čeká skvělá karetní hra Earthcore. Následuje hra Piloteer, ve které se budete snažit ovládnout váš jetpack. Třetím tipem na víkend je logická hra Shifter. Předposledním titulem bude střílečka Mission Impossible: Rogue Nation od studia Glu a na závěr si představíme atmosferický Starbright. To vše v dnešním díle seriálu – Pařba na víkend – tipy na Android hry – 223.

Earthcore

Po Hearthstone zde máme další výbornou karetní hru. Earthcore nabízí vynikající grafické zpracování a systém elementů, podle kterých spolu karty na “bitevním poli” soupeří. Většina karet disponuje specifickou schopností, díky níž lze snadno zvrátit výsledek bitvy. Na počátku hry získáte úvodní balíček karet, jenž lze pak v menu hry snadno přizpůsobit vašemu hernímu stylu. Pokud s karetními hrami nemáte příliš zkušeností, nemusíte zoufat – zpočátku jste provedeni delším tutoriálem, který nastíní většinu herních principů. Stačí kouknout na hodnocení hry v Google Play a ihned budete mít jasno, že Earthcore se zkrátka vyplatí vyzkoušet.

Earthcore: Shattered Elements
Earthcore: Shattered Elements

Piloteer

Piloteer je velmi originální a vcelku náročná hra. Budete v ní ovládat prototyp jetpacku, jehož letecké schopnosti jsou velmi rozporuplné. Vaším cílem bude provádět nejrůznější akrobatické kousky, jako například backflipy a frontflipy. Čekají vás ovšem i jiné úkoly, kdy musíte například vyletět s jetpackem nad mraky (což není tak jednoduché, jak to může na první pohled znít), doletět a přistát na lavičku, hodiny apod. Když se vám bude dařit plnit úkoly, hra vás posléze odmění otevřením dalších hratelných levelů. Díky fyzikálnímu enginu zažijete ve hře Piloteer spoustu vtipných okamžiků, především pak když se budete v úvodních fázích hry snažit přistát.

Shifter

Shifter spadá do žánru logických her, které vám dají pořádně zabrat. S malým panáčkem se v každém levelu musíte dostat do cílových dveří. Gestem pinch-to-zoom můžete roztříštit level do několika částí. Ty pak různě kombinujete, a to takovým způsobem, abyste se dostali do cíle. V některých kolech je nejprve zapotřebí posunout bednu na spínač dveří, nebo spojit proudy energie jednotlivých částí levelu, abyste se dostali do cíle. Shifter je velmi zábavná a logicky náročná hra, která zabaví.

Shifter!
Shifter!

Mission Impossible: Rogue Nation

Do kin se pomalu dostává nový díl filmu Misson Impossible – Rogue Nation. Toho se samozřejmě chytá společnost GLU, a proto vydává stejnojmennou hru. Asi vás nepřekvapí, že se jedná o žánr, který je pro většinu GLU her typický, a sice statická střílečka. Na volný pohyb tedy zapomeňte (snad jen v rámci jednorázových přechodů do nových sekcí misí a krytí). Čeká na vás spousta akcemi nabitých misí, v nichž budete protivníky kosit samopalem, sniper puškou, granáty, noži a další technikou. Glu samozřejmě nezapomnělo na vylepšování zbraní a výbavy. Zajímavou funkcí hry je PvP mód, v němž můžete napadat “pevnosti” ostatních hráčů a odnášet si tak odměny v podobě krystalů a zlata. Hra má vcelku slušnou grafiku a jako příležitostní střílečka rozhodně neurazí.

Mission Impossible RogueNation
Mission Impossible RogueNation

Star Bright

Star Bright je povedená gameska s parádní atmosférou, kterou zajištuje tajemný hudební doprovod. Hra čerpá z principů starých dobrých klasik, jako například Osmos. Budete v ní poletovat s malou planetou a konzumovat menší planetky, čímž neustále rostete. Pohyb v kosmu je zajištěn buďto tažením prstu do stran, což lze využívat pouze občas, a pak také využíváním gravitačních polí jednotlivých planet. Star Bright prověří vaši přesnost a odhad.

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry (video)

Pařba na víkend – tipy na Android hry 223

Pařba na víkend - tipy na Android hry 223

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)