Pařba na víkend – tipy na Android hry 221 – válka očima přeživších, oblíbený Agar.io a další

tiny troopers hlavni android hry

Jaké Android hry vás dnes čekají? Jako první to bude dlouho očekávaná hra o přežití – This War Of Mine. Následovat bude populární titul Agar.io, v němž bude vaším úkolem dosáhnout co největších rozměrů, a to pohlcováním okolních kuliček. V třetí hře se vydáte do boje s miniaturními válečníky Tiny Troopers 2. V předposlední hře okusíte sílu Stickman postaviček a na závěr si můžete s přáteli v kooperativním módu zapařit střílečku Star Warfare 2.

This War Of Mine

V této válečné hře nebudete hrát za vojáka, nýbrž hrstku přeživších v obléhaném městě. Vaše skupina trpí hladem, nedostatkem zdravotních potřeb a neustálými útoky nepřátelských vojáků. Veškerá rozhodnutí, která ve hře učiníte, se projeví na následujícím vývoji hry. This War of Mine přináší zcela odlišnou herní zkušenost, než na jakou jsme u válečných her zvyklí. Propracované grafické zpracování a výborná atmosféra vás dozajista pohltí. I když to tak na první pohled nemusí vypadat, hra je v současné době zlevněna o 33 %. Pokud vás tedy zaujala, s nákupem příliš neváhejte.

This War of Mine
This War of Mine

Agar.io

Pokud sledujete Android herní scénu již delší dobu, jistě vám neunikla jedna z nejpopulárnějších her obchodu Google Play – Osmos. Hra Agar.io sází na obdobný herní princip, který navíc obohacuje o multiplayer. Na počátku každého kola začínáte s malou kuličkou. Pojídáním ostatních (menších) kuliček se neustále zvětšujete, čímž pro protivníky, v tomto případě skutečné hráče, představujete čím dál větší hrozbu. Úkolem je nahrát co nejvyšší skóre a dosáhnout tak obřích rozměrů. Agar.io si lze zahrát i v prohlížeči, a to na webu www.agar.io.

Agar.io
Agar.io

Tiny Troopers 2

Tiny Troopers 2 od vývojářského studia Chillingo přináší akční zážitek s miniaturní válečnou jednotkou. V Tiny Troopers 2 se vaši vojáci vydávají na různé typy misí. Ať už se jedná o záchranné, demoliční či survival mise, nikdy vás nemine spousta přestřelek s nepřátelskými jednotkami a jejich technikou. Ovládání hry je silně intuitivní a během velmi krátké doby si tak na něj zvykne zkrátka každý. Kromě klasických misí si lze zahrát i zombie survival mód, v němž můžete získat finanční injekce pro upgrade vaší jednotky. Vylepšovat lze především zbraně a neprůstřelné vesty.

Tiny Troopers 2: Special Ops
Tiny Troopers 2: Special Ops

League of Stickman

Máte chuť na nenáročnou akční bojovku? Vyzkoušejte League of Stickman! Ve hře si můžete vybrat jednoho z několika hrdinů s unikátními schopnostmi. Každý z hrdinů dokáže prostřednictvím těchto skillů vytvářet účinná komba. Úkolem každého levelu je likvidace určitého množství protivníků a finálního bosse. Z nepřátelských jednotek padají mince – sloužící k vylepšování schopností a pak také předměty – jimiž můžete vašeho hrdinu vybavit. Tato čistokrevná “rubačka” rozhodně stojí za vyzkoušení.

League of Stickman - Best acti
League of Stickman - Best acti

Star Warfare 2

Star Warfare 2 je střílečka z třetí osoby, která kromě hry pro jednoho hráče také nabídne spoustu zábavných multiplayerových módů. Hra pro více hráčů je samozřejmě hlavním tahounem hry. V multiplayeru lze zakládat vlastní hry, kde můžete postupně pozvat vaše kamarády. Zahrát si pak můžete buďto kooperativní módy, v nichž se utkáte proti nejrůznějším potvorám včetně obřích bossů, nebo Versus mód, ve kterých budete bojovat proti sobě. V jednom z módů dokonce ovládáte bosse, přičemž ostatní hráči se vás snaží zlikvidovat.

Star Warfare2:Payback
Star Warfare2:Payback

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry (video)

Pařba na víkend – tipy na Android hry 221

Pařba na víkend - tipy na Android hry 221

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)