Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 221 – válka očima přeživších, oblíbený Agar.io a další

tiny troopers hlavni android hry

Jaké Android hry vás dnes čekají? Jako první to bude dlouho očekávaná hra o přežití – This War Of Mine. Následovat bude populární titul Agar.io, v němž bude vaším úkolem dosáhnout co největších rozměrů, a to pohlcováním okolních kuliček. V třetí hře se vydáte do boje s miniaturními válečníky Tiny Troopers 2. V předposlední hře okusíte sílu Stickman postaviček a na závěr si můžete s přáteli v kooperativním módu zapařit střílečku Star Warfare 2.

This War Of Mine

V této válečné hře nebudete hrát za vojáka, nýbrž hrstku přeživších v obléhaném městě. Vaše skupina trpí hladem, nedostatkem zdravotních potřeb a neustálými útoky nepřátelských vojáků. Veškerá rozhodnutí, která ve hře učiníte, se projeví na následujícím vývoji hry. This War of Mine přináší zcela odlišnou herní zkušenost, než na jakou jsme u válečných her zvyklí. Propracované grafické zpracování a výborná atmosféra vás dozajista pohltí. I když to tak na první pohled nemusí vypadat, hra je v současné době zlevněna o 33 %. Pokud vás tedy zaujala, s nákupem příliš neváhejte.

This War of Mine
This War of Mine
Developer: 11 bit studios
Price: CZK 309.99+

Agar.io

Pokud sledujete Android herní scénu již delší dobu, jistě vám neunikla jedna z nejpopulárnějších her obchodu Google Play – Osmos. Hra Agar.io sází na obdobný herní princip, který navíc obohacuje o multiplayer. Na počátku každého kola začínáte s malou kuličkou. Pojídáním ostatních (menších) kuliček se neustále zvětšujete, čímž pro protivníky, v tomto případě skutečné hráče, představujete čím dál větší hrozbu. Úkolem je nahrát co nejvyšší skóre a dosáhnout tak obřích rozměrů. Agar.io si lze zahrát i v prohlížeči, a to na webu www.agar.io.

Agar.io
Agar.io
Developer: Miniclip.com
Price: Free+

Tiny Troopers 2

Tiny Troopers 2 od vývojářského studia Chillingo přináší akční zážitek s miniaturní válečnou jednotkou. V Tiny Troopers 2 se vaši vojáci vydávají na různé typy misí. Ať už se jedná o záchranné, demoliční či survival mise, nikdy vás nemine spousta přestřelek s nepřátelskými jednotkami a jejich technikou. Ovládání hry je silně intuitivní a během velmi krátké doby si tak na něj zvykne zkrátka každý. Kromě klasických misí si lze zahrát i zombie survival mód, v němž můžete získat finanční injekce pro upgrade vaší jednotky. Vylepšovat lze především zbraně a neprůstřelné vesty.

Tiny Troopers 2: Special Ops
Tiny Troopers 2: Special Ops

League of Stickman

Máte chuť na nenáročnou akční bojovku? Vyzkoušejte League of Stickman! Ve hře si můžete vybrat jednoho z několika hrdinů s unikátními schopnostmi. Každý z hrdinů dokáže prostřednictvím těchto skillů vytvářet účinná komba. Úkolem každého levelu je likvidace určitého množství protivníků a finálního bosse. Z nepřátelských jednotek padají mince – sloužící k vylepšování schopností a pak také předměty – jimiž můžete vašeho hrdinu vybavit. Tato čistokrevná “rubačka” rozhodně stojí za vyzkoušení.

League of Stickman: (Dreamsky)Warriors
League of Stickman: (Dreamsky)Warriors

Star Warfare 2

Star Warfare 2 je střílečka z třetí osoby, která kromě hry pro jednoho hráče také nabídne spoustu zábavných multiplayerových módů. Hra pro více hráčů je samozřejmě hlavním tahounem hry. V multiplayeru lze zakládat vlastní hry, kde můžete postupně pozvat vaše kamarády. Zahrát si pak můžete buďto kooperativní módy, v nichž se utkáte proti nejrůznějším potvorám včetně obřích bossů, nebo Versus mód, ve kterých budete bojovat proti sobě. V jednom z módů dokonce ovládáte bosse, přičemž ostatní hráči se vás snaží zlikvidovat.

Star Warfare2:Payback
Star Warfare2:Payback
Developer: Freyr Games
Price: Free+

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry (video)

 

Komentáře

Patrik N

z aplikace
17.7.2015 6:38

Dneska super výběr.
Tiny Trops 2 je opravdu luxusní hra, ale skoro žádnej level nejde dát na třetí obtížnost.

Patrik N

z aplikace
17.7.2015 6:39

*Tiny Troopers

Sperry

Sperry

17.7.2015 9:32

Já bych za sebe na víkend doporučil 1941 Frozen Front (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hg.frozenfrontfree&hl=en). Minulý týden jsem na tom zabil pár hodin (cesty vlakem atp.) a musím říct, že je to dobré. Dá se říct, že ze staré školy. V aplikaci jsou implementované nákupy zlatých cihliček, které si ovšem vyděláváte odstraňováním nepřátelských jednotek a plněním úkolů. Mimo samotný boj je ve hře zahrnuta logistika (palivo + střelivo pro jednotlivé jednotky), maskování, opevňování. Prostě pokud jste měli rádi PG, vás to zabaví.

uni

uni

17.7.2015 9:37

Já furt nějak nemůžu uvěřit, že Tiny Troopers 2 jsou nějakou novinkou. Vždyť jsem to na iPadu dohrál před více než 2ma lety…, nechápu.

bohemka

bohemka

17.7.2015 9:59

Uni: všiml sis té dvojky na konci :D Také jsem to dohrál asi před dvěma lety až na to, že to byla jednička a tohle je druhý díl. Jinak i jednička dobrá.

Totéž u Star Warfare 2 tam jednička, také nebyla špatná. Za mě celkem slušná hra, ale škoda Jirka vybral za mě dost nudnou část hry. Singleplayer je rozhodně lepší než bezhlavě střílet do jedné přerostlé potvory. Jen úvod je dost složitý a hra tak nutí do menší investic. Po čase, ale celkem nuda a jsou určitě lepší hry v žánru, ale tak špatné to není.

bohemka

bohemka

17.7.2015 10:02

Goat Simulator je v akci. Za mě teda totální blbost, ale komu se líbí, tak je teď za dolar.

SSuk

SSuk

z aplikace
17.7.2015 12:12

Na Galaxy Note 4 s adnroidem 5.0.1 nejede. Aplikace spadne hned po nacteni loga. takze musim asi vyckat

uni

uni

17.7.2015 13:45

bohemka: “…že Tiny Troopers 2 jsou nějakou…”, tedy ano, všiml:) Právě, když koukám na ty obrázky, přesně toto jsem hrál a iPadu mini (tom úplně prvním, možná to bude i více než dva roky). Leda by dali stejné mise do dvojky + něco navíc, to nevím. Ale bylo by divné promovat scenérie z jedničky.

Martin

Martin

18.7.2015 23:06

Co treba Cosmonautica ? Právě vyšla jako early access pro android i steam, pěkná hracicka.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chasingcarrots.cosmonautica

RSS (komentáře k článku)