Pařba na víkend – tipy na Android hry 212 – Ninjové, superhrdinové a další

attack the light hlavní android hry

Jaké Android hry vás v dnešní Pařbě čekají? Jako první to bude skvělé RPG Attack the Light od společnosti Cartoon Network. Následuje akční bojová hra s velmi jednoduchým ovládáním – Fatal Fight. Ve třetí hře si vytvoříte vlastní kostým superhrdiny v Playworld Superheroes. V předposlední hře Skulldaggery! budete házet děsivou lebkou a na závěr se ponoříte do světa unikátní logické adventury Poco Eco.

Attack the Light

Attack the Light patří mezi další výborné hry společnosti Cartoon Network. Pokud si nevzpomínáte, v jedné z nedávných Pařeb na víkend jsme vám prezentovali intergalaktickou vybíjenou Grudgeball, která je mimochodem také dílem této společnosti. V Attack Light se vydáte na zábavné dobrodružství s trojicí hrdinek se speciálními schopnostmi a jedním klučinou, který je v boji podporuje. Jak již název hry předestřel, utkáte se s protivníky ve světelné formě. Bojový systém je založen na tazích, během nichž budete vkládat útočné body do vašich schopností, jež lze různě kombinovat. Hra nabídne poutavý příběh, velmi vtipné rozhovory a díky několika RPG prvkům vás jen tak nepřestane bavit.

Attack the Light
Attack the Light

Fatal Fight

Máte náladu na akční bojovku s jednoduchým ovládáním? Pak by vás mohla zaujmout hra Fatal Fight, která zmiňované předpoklady splňuje. Ve hře se zhostíte role mistra bojových umění, který se po delší meditaci vrací do své rodné vesnice, kde ho čeká nemilé překvapení – byla totiž napadena znepřáteleným klanem ninjů. Vaším úkolem bude odrazit veškeré útoky a zachránit poslední přeživší. Hra se ovládá pouze ťukáním na levou a pravou stranu displeje, čímž provádíte nejrůznější kombo údery. Z vyzbrojených protivníků padají jejich zbraně, jež poté můžete sebrat a používat v boji. I přes jednoduché ovládání je hra velmi obtížná. Někteří protivníci totiž vydrží mnohem více než pouze jednu ránu a jejich likvidace tak vyžaduje naťukání správné kombinace útoků.

Fatal Fight - Fighting Games
Fatal Fight - Fighting Games

Playworld Superheroes

Playworld Superheroes je parádní hra na hrdiny s několika unikátními prvky. Hra je určená především pro děti, při našem testování jsme ovšem zjistili, že zabaví i dospělé. Ve hře budete ovládat klučinu, který se bude dostávat do alternativní dimenze, kde bude zachraňovat svět před mimozemšťany. Velmi zábavným prvkem této chytlavé gamesky je vytváření vlastního superhrdinského kostýmu. Z kartonové krabice, která symbolizuje helmu, můžete vyřezat různé části, dále na ni libovolně kreslit, nebo k ní připevňovat další předměty. Obdobným způsobem lze upravovat i další části vašeho “brnění”.

79ee91503e00f9c1d6e4141c795f2caf?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Skullduggery!

Vzpomínáte si na hru Badland? Skullduggery! je v určitých ohledech velmi podobná. Její dosavadní hodnocení v Google Play navíc vypovídá o tom, že se bude jednat o velmi zábavnou záležitost, a taky že ano. Ve hře budete ovládat lebku, jejíž mozek musíte natahovat takovým způsobem, aby se vám podařilo vymrštit správným směrem. Po cestě k cíli na vás čeká spousta protivníků v podobě zabijáckých koster či obrovské lebky, kterou můžete vidět v přiložených screenshotech. Hra je dostupná zdarma, pokud byste ovšem chtěli zpřístupnit všechny skiny a herní módy, budete muset zaplatit zhruba 150 Kč.

Skullduggery!
Skullduggery!

Adventures of Poco Eco

Potřebujete na chvíli vypnout a pořádně se odreagovat? Ideálním prostředkem k těmto účelům bude logická hra Adventures of Poco Eco. Ta nabídne výborný audiovizuální zážitek. S malým cestovatelem jménem Poco Eco budete prozkoumávat 3D animované levely plné nejrůznějších logických hádanek. Autoři hry doporučují, abyste ji hráli se sluchátky. Jen tak se do hry maximálně ponoříte a přestanete vnímat své okolí.

Adventures of Poco Eco - Lost Sounds
Adventures of Poco Eco - Lost Sounds

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry 212

Pařba na víkend - tipy na Android hry 212

Zaujala vás v poslední době nějaká kvalitní Android hra? Potom budeme velmi rádi, když nám vyplníte následující formulář. Za vyplnění předem děkujeme :)

Pro hlasování z naší aplikace klikněte zde.

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (16)