Menu

Test výkonů – LG Optimus 3D proti ostatním

Benchmarky jsou ideálním způsobem jak zjistit surový výkon jakéhokoli zařízení. Výjimkou nejsou ani Android telefony. Výsledky benchmarku a reálná svižnost zařízení se může mnohdy lišit, berme proto tyto výsledky pouze orientačně a jako pomocníka při výběru telefonu. V tomto benchmarku stojí proti ostatním telefonům LG Optimus 3D, který pohání procesor OMAP4. Krom toho že Optimus 3D dokáže natáčet a zobrazovat 3D video oplývá i dostatečně velkým výkonem aby se dostal na pomyslnou špici.

Jednotlivé testy výkonů v GLBenchmark 2.0

Video

Zdroj: www.anandtech.com

 

Komentáře

_eudyptes

_eudyptes

17.2.2011 15:15

Když na to tak koukám, napadá mě, jak daleko je doba, kdy mě telefon vzbudí, půjdu do práce. Strčím milý telefon do doku s výstupem na dva monitory a začnu vyvíjet, nebo dělat grafiku. Po práci půjdu domů, strčím telefon do FullHD televize pustím si WoW, nebo Crysis 4 a zapařím. Když mě to přestane bavit vrazím telefon do 10” displaye a budu brouzdat po netu, nebo si číst.

(telefonování bude v případě “zadokování” v zařízení probíhat přes o něco málo větší bezdrátové sluchátko, s mini AMOLED dotykovým displayem)

dávám tomu čas maximálně do roku 2015. Za rok očekávám rozšiřující displaye pro telefony, celkem běžný bude FullHD display + mobil + klávesnice a myš. Dosáhnout výkonu pro plné hry bude chvilku trvat(proto 2015)

už se těším

Shavel

Shavel

17.2.2011 17:07

Něják jsem to ještě nezaznamenal ale Atrix má 2.2.1 a ta podporuje či nepodporuje dvojádrové CPU?

RSS (komentáře k článku)