Telefon HTC One Max zachycen – obr s 5,9″ displejem a snímačem otisků prstů již brzy?

HTC-One-Mini-HTC-One-Max

HTC zatím svůj největší přístroj vyzbrojilo 5″ displejem a dlouhou dobu se zdálo, že se kategorii “phabletů” bude vyhýbat. Před pár měsíci se však začala šířit zpráva, že tento tchajwanský výrobce chystá zařízení s obrovským displejem, které by mohlo konkurovat velmi oblíbeným modelům řady Galaxy Note od Samsungu. Nyní již víme, že tento obr dostane název HTC One Max, a několikrát jsme jej už spatřili na fotografiích. Nyní se do světa internetu dostalo několik dalších snímků, které ukazují podobu přístroje a také přítomnost snímače otisků prstů. Přístroj dostal kódové označení HTC 8088 a jako vždy ponese Android s nadstavbou Sense. Verzi operačního systému nám snímky neprozradí, ale počítá se s Androidem 4.3.

HTC-One-Max-007

HTC-One-Max-002

Podle dosavadních informací by měl největší z telefonů HTC disponovat 5,9″ Full HD displejem, 4jádrovým procesorem Snapdragon 800 s frekvencí 2,3 GHz (někde se objevují zprávy, že přístroj dostane pouze Snapdragon S4 pro), 2GB RAM pamětí, 16GB vnitřním úložištěm s MicroSD slotem, baterií s kapacitou 3300 mAh, Androidem 4.3 a Ultrapixel kamerou.

Jsme si celkem jisti, že se o tomto přístroji budeme postupem času dozvídat stále nové a nové informace. Oficiální představení se stále blíží, ale datum HTC prozatím neprozradilo.

zdroj: newcellphonesblog.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)