Telefon HTC One 2 (M8) vyfocen – One se dvěma fotoaparáty?

htcM8leakah-e1391592962276

Začátkem roku fanoušci mobilních přístrojů jásají, protože se vždy dočkáme novinek pro nadcházející rok. Představení čeká také novou vlajkovou loď od společnosti HTC – telefon HTC One 2 (M8). Na internet se dnes dostala fotografie chystaného modelu, která prozrazuje, že novinka bude skutečně disponovat dvěma zadními fotoaparáty. Jak to vypadá?

htcM8leakah-e1391592962276

Tento obrázek trochu vyvrací předchozí spekulace, že by měla nová vlajková loď po vzoru modelu One Max na svých zádech čtečku otisků prstů. Nyní se totiž zdá, že se jedná o dva fotoaparáty, díky čemuž by měl model HTC One lépe ostřit a obecně pořizovat daleko lepší fotografie než předchozí model. Zaujme také dvojice LED diod pro přisvětlení. Pokud se tento koncept potvrdí, jsme velmi zvědaví, jak to bude vypadat v praxi, a trochu se bojíme, aby to nedopadlo jako zpočátku technologie Ultrapixel.

O specifikacích také ještě nepadlo oficiálně ani slovo, takže se můžeme spolehnout pouze na odhady, které ovšem vypadají reálně. Displej by se měl chlubit Full HD rozlišením, telefon bude poháněn čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 800, nebo 805, a bude disponovat 2GB RAM pamětí.

Zdá se, že HTC bude chtít svou premiéru stihnout o něco dříve než Samsung, který plánuje představení modelu Samsung Galaxy S5 na 24. února. HTC One 2 (pokud tedy bude takový název) by měl přijít před tímto datem a my jej netrpělivě očekáváme.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek