Telefon Galaxy Note 7 se na trh vrátí až v červnu. Víme, kolik bude stát

telefon galaxy Note 7

Samsung plánuje vrátit na trh repasovaný telefon Galaxy Note 7 v domovské Koreji na konci června. Zná se i cena, za kterou by se měl phablet prodávat.

Repasovaný telefon Galaxy Note 7 by měl stát 15 tisíc

Telefon Samsung Galaxy Note 7 by byl býval velmi dobrý telefon, jenže měl jednu velkou konstrukční vadu, díky které se mohla vznítit jeho baterie. Jakmile se to stalo podruhé, Samsung se rozhodl telefon úplně stáhnout z trhu. Začátkem roku jsme mohli vidět první spekulace o tom, že korejská společnost chystá návrat tohoto telefonu v repasované formě.

To nakonec společnost oficiálně potvrdila a prozradila, že je uvede na vybrané trhy. Prozatím víme jen to, že se telefon nedostane do severní Ameriky. O zbytku světa, včetně Evropy, zatím nevíme. Před několika dny se objevily zprávy o tom, že repasovaný Note 7 prošel Wi-Fi certifikací. Dnes jsme se dozvěděli další informace.

Korejský server ETNews tvrdí, že Galaxy Note 7 oficiálně dorazí do Jižní Koreje na konci června. Jmenovat se údajně má Galaxy Note 7R a dostupný bude u všech tamních operátorů. Cena repasovaného telefonu by měla začínat zhruba na 620 dolarech, což je zhruba 15 tisíc Kč bez DPH. Cena při spuštění normálního modelu Note 7 v Koreji přitom byla 870 dolarů, což je v přepočtu bez DPH 21 400 Kč. To je přijatelná cena, když vezmeme v potaz, že se jen zmenšila mírně kapacita baterie. Větší problém než s cenou, ale bude mít Samsung s důvěrou. Přeci jen už dvakrát musel být Note 7 stažen z trhu.

Koupili byste si Galaxy Note 7R, kdyby stál zhruba 15 tisíc bez DPH?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)