Tapety a vyzvánění z HTC One 2. Stáhněte si je!

mystery-htc

Představení vlajkové lodi HTC M8 je již skoro za dveřmi, a tak není divu, že uniká stále více informací, nebo v tomto případě obsahu přímo z telefonu. Na internet uniklo 18 předinstalovaných tapet, které budou k dispozici v novém HTC One 2, nebo podle pravděpodobně oficiálního názvu The All New HTC One. Všechny tapety mají rozlišení 2160 x 1920 pixelů a na své si přijdou příznivci zajímavé grafiky a i ti, kteří dávají přednost tapetám zaměřeným na krásu přírody. Pokud máte o tapety zájem, můžete si je všechny od nás stáhnout nebo jednotlivě prohlédnout. Líbí se vám předinstalované tapety nové vlajkové lodi taiwanského výrobce?

Kromě tapet se na internet dostalo také vyzvánění, které bude v nové vlajkové lodi tohoto výrobce. Pokud si tedy chcete poslechnout, co si pro budoucí majitele The All New HTC One připravilo, respektive co obnáší nadstavba Sense 6.0, můžete si vyzvánění přidat do svého telefonu.

wallpapers_0-0

The All New HTC One bude představeno 25. března v Londýně a New Yorku. Podle doposud uniklých specifikací bychom se měli dočkat například procesoru Snapdragon 801, nové nadstavby Sense 6.0, dvojice fotoaparátů a v neposlední řadě 2 GB RAM.

Zdroj: phoneArena.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)