Svět Androida školil O2 Guru

20131002_150820

Je to již nějaký ten čas, co společnost Telefónica O2 zavedla specialisty na svých prodejnách, jinak také nazývané O2 Guru. Aby byli pracovníci stále v obraze a ovládali nové trendy, jednou za čas je pro ně přichystané speciální školení, kterého se účastní i redakční tým Svět Androida v přímém zastoupení společnosti Google. Utvořili jsme tým s Google CZ a společně seznámili O2 Guru s novinkami v Google službách a to jak teoreticky, tak prakticky. Věděli jste, že Svět Androida dělá školení, které si může objednat i vaše firma? Získáte tak náskok před konkurencí a dáte svým zaměstnancům znalosti, které ocení (více informací získáte na info@svetandroida.cz). 

O2_GURU

Jak redakční tým Svět Androida školil Guru?

Svět Androida byl na akci přítomen v zastoupení společnosti Google. Věnovali jsme se novinkám (Google Hudba, Google Knihy, Google Drive, Mapy …)  ale připomněli jsme si již známější a zavedené služby. Všechny tyto služby si mohli O2 Guru vyzkoušet na nejnovějších zařízeních našich partnerů, Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy Tab 3, LG G2, LG L9 II, HTC One Mini či Nexus 4. Akce byla rozdělena celkem na dva dny. První z nich byl více pracovní a Guru museli absolvovat spoustu zajímavých přednášek. Poznatky, které načerpali během přednášek, si mohli v druhé části vyzkoušet u našeho stánku, kde jsme je důkladně otestovali, aby bylo zcela jasné, že koncovému zákazníkovi s touto problematikou dokážou úspěšně pomoci.

Zní vám tato akce zajímavá, chtěli byste se na ní také podívat?

20131002_150820

  20131002_143614

Druhý den se nesl opět v duchu přednášek, ale na stánku již neprobíhalo zkoušení, nýbrž zajímavé soutěže o hodnotné ceny. Ty jsme Guru rozdávali za splnění určitého úkolu, který byl simulací požadavku zákazníka na prodejně O2. Kromě samotného stánku Google si Guru mohli vyzkoušet žhavé novinky na stáncích společností Samsung, Sony, HTC a mnoho dalších.

20131003_145645

Doufáme, že po proškolení, nejen redakčním týmem Svět Androida, vám Guru dokážou ještě o něco lépe poradit ohledně vašich problémů. Nejjednodušší způsob, jak to zjistit, je obrátit se přímo na ně samotné a detailně jim váš problém vylíčit.

Pro ty co by nevěděli, si připomeňme, kdo že to O2 Guru jsou?

O2 Guru: Poradíme vám [TV reklama]

O2 Guru: Poradíme vám [TV reklama]

 

Jedná se o speciálně vyškolený tým odborníků a fanoušků do nových technologií, kteří jsou vám připraveni poradit s jakýmkoliv problémem týkající se mobilních technologií. Jelikož se technologie mění přímo mílovými kroky, tak Guru procházejí speciálními on-line školeními, ve kterých se dozvídají stále nové a nové informace. Osobní kontakt však nic nenahradí, proto se jednou za čas uskuteční školení Guru v pražské O2 Aréně, kde specialisté načerpají nejnovější poznatky, které pak využijí při pomoci zákazníkům. Pokud potřebujete pomoci, neváhejte Guru kontaktovat na facebookových stránkách společnosti Telefónica O2 či v jakékoliv větší značkové prodejně.

gurus-banner

Galerie:

20131002_133155

Využili jste někdy služeb O2 Guru? Byli jste s nimi spokojeni?

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

posily do týmu

Hledáme nové posily do týmu Svět Zítřka

Články Petr Mišák Petr Mišák
6 min. uložit na později

Komentáře (8)