Zlepšujeme kvalitu diskuzí: komentáře na Svět Androida již pouze pro registrované

Svět Androida registrované komentáře

Tím, jak Svět Androida roste, zvyšuje se i počet komentářů pod články. Přestože jsme za vaše názory rádi, tak situace v diskuzích začíná být mnohdy spíše na obtíž, neboť komentáře často směřují mimo téma, promění se v urážky či nevhodné výrazy. Proto, abychom zachovali kvalitní diskuzi, jsme se rozhodli zavést možnost komentování pouze pro registrované čtenáře.

Proč komentáře pouze pro registrované?

Důvod je prostý – internet je takřka anonymní a každý si může s nadsázkou dělat, co se mu zlíbí. A bohužel je to v diskuzích znát. Někteří naši čtenáři nedokážou napsat konstruktivní kritiku a záměrně urážejí ostatní komentující, autora či celý projekt. Bohužel často i pod více jmény, což může nejen nezasvěceného čtenáře negativně ovlivnit a obtěžovat. Spousta z vás je poslední dobou nespokojená s úrovní diskuzí, proto jsme se rozhodli pro tento krok, ke kterému nás přivedla i nedávná anketa.
svět androida komentáře

Co přinesou komentáře pro registrované čtenáře?

Jak tedy zpříjemnit diskuzi těm „slušným“, ale zároveň eliminovat ty „zlé“, kteří se do diskuzí zapojují pouze za účelem rozpoutat hádky? Rozhodli jsme se umožnit komentovat články jen těm, kteří si u nás vytvořili účet. Jsme přesvědčeni, že tím ztížíme práci těm, kteří si k nám přišli jen vybít zlost, a celkově zlepšíme úroveň diskuzí. Stále vám ale dáme možnost vyjádřit svůj názor a poslat nám zpětnou vazbu, za kterou jsme rádi.

Výhody komentářů pro registrované

  • každý komentář dostane “svou tvář”
  • nikdo nebude moci komentovat vaším jménem
  • ubude spamu a komentářů “mimo mísu”

Registrovat se je tak jednoduché

Vytvořit si účet na Svět Androida je rychlé a jednoduché. Stačí vyplnit základní údaje a potvrdit svůj email. Pro ty, kteří se rozhodnou zaregistrovat/přihlásit skrz sociální sítě, je vše mnohem jednodušší. Stačí jen párkrát kliknout, navíc je v komentářích odměníme hezkou ikonkou.

Komentáře na Svět Androida již pouze pro registrované

Dnešním dnem bude možné komentovat články pouze po vytvoření a přihlášení se k účtu na webu Svět Androida. Pro stávající registrované či Premium se nic nemění.

Perlička na závěr – věděli jste, že existuje také profesionální troll?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (58)