Sunshine: Populární počasí z iOS v betě pro Android

sunshine android weather app

Aplikací určených pro předpověď počasí najdeme v obchodě Google Play celou řadu. Jen hrstka z nich je však opravdu použitelná a může se pochlubit širokou uživatelskou základnou. Jestliže se tedy stále nemůžete rozhodnout nebo vám vaše současná aplikace nenabízí vše, co byste od ní požadovali, máme pro vás vynikající zprávu. Do testovací fáze vstoupilo počasí Sunshine, které sklízí úspěchy u konkurenčního iOS.

Počasí Sunshine se chystá na Android

Sunshine počasí

Přestože jsou současné předpovědi stále přesnější, pořád jsou poněkud obecné a mnohdy se jednotlivé předpovědi od skutečnosti liší. Vývojáři Sunshine se proto rozhodli umožnit sdílet informace o stávajícím počasí samotným uživatelům. Nikdo totiž nedokáže podat přesnější informaci o současném stavu lépe, než člověk, který se na daném místě právě nachází. Na mapě tak můžeme pohodlně sledovat statusy v reálném čase. O stavu počasí navíc můžeme snadno diskutovat s ostatními uživateli.

Jestliže se toužíte podílet na vývoji nebo si chcete Sunshine pouze osahat, neváhejte využít této možnosti a pomocí tohoto odkazu se zaregistrovat do otevřeného betatestu.

Edit: Velmi zajímavá aplikace není prozatím dostupná pro České uživatele – jedná se však prozatím o betu a my věříme, že po úvodním testování se probojuje i k nám – rádi o tom budeme i v tomto případě informovat jako první.

Zdroj: androidpolice.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)