Sto lidí čeká v Praze již nyní na HTC Sensation za polovinu

htc-logo-1

České zastoupení HTC spolu s operátorem Vodafone pořádají akci, v níž nabízí prvním 100 zákazníkům, kteří se v úterý 31. května od 9:00 ráno dostanou do pražské prodejny HTC, telefon HTC Sensation za polovinu ceny (6 777 Kč).

Těchto sto dobrodruhů však na svůj dvoujádrový telefon čeká již v tuto chvíli, tedy skoro celý den před samotným započetím akce! Pozornost si také zaslouží fanoušek stojící v čele celé řady, který podle našich informací dorazil na místo jako první již v neděli večer a zjevně tak vyburcoval k aktivitě i další čekající. Jestli jste se tedy chystali na akci HTC Sensation za polovinu, ale ještě v řadě nestojíte, můžete už jen doufat, že některý z účastníků dobrovolně odstoupí :). Pokud na Vás telefon za polovinu ceny nezbude, HTC Sensation by se mělo již také zítra po skončení akce začít prodávat za normální cenu (13 577 Kč). Od 1. června pak bude k sehnání také u operátora Vodafone.

HTC již v minulosti pořádalo obdobnou akci s telefony HTC Desire HD a HTC Desire S. Většinou se však první čekající začali scházet až v předvečer akce. Podívejte se s námi, jak to v tuto chvíli vypadá v řadě před pražskou prodejnou HTC.

Fanouškům stojícím ve frontě přejeme hodně sil a pěkné počasí :). Máte další informace nebo fotky přímo z fronty? Pošlete nám je (info@svetandroida.cz), rádi budeme článek aktualizovat.

Jan Šesták
O Autorovi - Jan Šesták

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)