Srovnání fotoaparátů LG G3, Samsungů Galaxy S5 a Note 3, HTC One M8 a Applu iPhone 5s

lg g3 camera

Předevčírem představený LG G3 rozhodně dokázal zaujmout. Jednou z věcí, která nás nalákala nejvíce, byl fotoaparát. Ten obsahuje 2 nové funkce, které by měly telefonu pomoct tvořit nejlepší fotky a získat něco navíc oproti konkurenci. Jedná se o automatické ostření pomocí laseru a vylepšený optický stabilizátor OIS+. Proto všechny jistě zajímá, jak si povede ve srovnání fotoaparátů s ostatními top modely.

srovnání fotoaparátů

Redaktoři z portálu PhoneArena byli schopni narychlo udělat pár srovnávacích snímků s ostatními populárními zařízeními. Postavili tedy nový LG G3 proti Samsungu Galaxy S5 a Note 3, HTC One M8 a Applu iPhone 5s. Rozhodnutí necháme na vás, ale z našeho pohledu vypadají snímky z G3 skutečně nejlépe, zatímco nejhorší nám připadal Samsung Galaxy S5.

srovnání fotoaparátů modelů

Podmínky focení nebyly patrně nejpříznivější a fotky byly udělány v horších světelných podmínkách, kde víme, že model S5 od Samsungu pokulhává. Samozřejmě se nejedná o pořádné srovnání fotoaparátů a my se těšíme, stejně jako vy, až uvidíme testy, nebo je sami uděláme, na focení krajiny, makra, ulice a to za různých světelných podmínek.

srovnání lg g3, s5, m8. 5s, note

Zdroj: Phandroid.

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (38)