Spekulace: Plastové HTC One M8 bude za 10 000 Kč + první render

htc one m8 featired

Taiwanský výrobce, který se neustále potýká se špatnými finančními výsledky, se rozhodl pro tento rok změnit trochu svou strategii a nabídne potenciálním zákazníkům dvě verze své vlajkové lodi. Jednu už samozřejmě známe. Kovový HTC One M8 nelze přehlédnout ať už kvůli designu nebo jeho dvěma fotoaparátům na zadní straně.

HTC-One-M8-ACE Uniklý render HTC One M8 Ace

Druhá verze vlajkové lodi, která se nejspíše již připravuje, bude vyrobena z plastu a to za účelem sražení ceny co nejníže a to se taiwanskému výrobci dost možná opravdu podaří. Podle uniklých spekulací by plastová M8 s označením HTC One M8 Ace měla prodávat za 480 dolarů, což je v přepočtu cena kolem 10 000 Kč.

Společně s cenou unikl také první render, avšak zde musíme brát fotografii s větší rezervou, protože se jedná o pouhou spekulaci, navíc jednu z prvních co se týče vzhledu, takže pravost renderu nelze nijak potvrdit. A co víme o HTC One M8 Ace? Spekulace prozatím hovoří o 5palcovém FullHD displeji a procesoru Snapdragon 801 s taktem 2,5 GHz a 2 GB RAM. Podle renderu by telefon měl disponovat „pouze“ jedním zadním fotoaparátem s rozlišením údajně 13 Mpx s LED v místě, kde kovové HTC M8 má umístěn druhý objektiv. HTC taktéž na svém twitter účtu umístilo twít, který naznačuje příchod více krásných křivek, těžko však posoudit, jestli tím HTC myslí právě plastovou verzi HTC One M8 Ace.

HTC-One-M8-Ace-Leak-630x354 Údajná přední strana plastového HTC One M8 Ace – @evleaks

Cena přístroje je přinejmenším velmi lákavá. Uvažovali byste o plastovém HTC One M8 Ace, kdyby se na trh opravdu dostal za 10 000 Kč?

Zdroj: phonearena.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)