Spekulace: HTC M7 – 5″ HD displej, 13MPx kamera a Snapdragon S4 Pro

android-HTC-logo

Společnost HTC se za každou cenu snaží prokousat zpět na vrchol mobilního trhu, kde ještě před pár lety pohodlně sídlila, a odkud ji sesadil Samsung a další společnosti. Po zveřejnění finančních výsledků za listopad, kdy zaznamenal tento tchajwanský výrobce nárůst prodejů o 20 %, to vypadá, že se společnost konečně dala správným směrem. To však nebude stačit a bude muset na příští rok představit zařízení, které tuto situaci ještě o něco vylepší. Začínají tak kolovat zvěsti, že se dočkáme nové vlajkové lodě s názvem M7, která svým uživatelům nabídne 5″ HD displej, čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro od Qualcommu a 13MPx fotoaparát. Potěšit by mělo také hliníkové unibody tělo (nebo možná zklamat kvůli nemožnosti vyměnit baterii?).

htc_mystery

Z kraje roku 2013 nás čekají hned dvě velké akce, na kterých by se mohl tento přístroj objevit. Po CESu 2013 v americkém Las Vegas, který se koná mezi 8. a 11. lednem, přijde také slavnější akce Mobile World Congress 2013 v únoru. Jedno je však jisté – příští rok se můžeme těšit na skutečná monstra, neboť již výrobci ohlásili více modelů s 5″ palcovými displeji.

zdroj: phandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)