(Změna pravidel) Soutěžte s námi a podpořte SvětAndroida

svetandroida nahledovy

Smoke, v které je možné vyhrát až 100 tisíc korun. Podstata soutěže je vytvořit grafiku na kryt telefonu HTC Tattoo. Oslovili jsme tedy našeho dvorního grafika a ten souhlasil s vytvořením několika návrhů, které jsme zařadili do soutěže po záštitou SvetAndroida.cz.

Z těchto celkem deseti krásných návrhů, které grafik vytvořil, jsme se pokusili vybrat jeden nejlepší. Tím šťastlivcem je kryt s názvem Smoke. A já se ptám, podpoříte server SvetAndroida.cz v soutěži a podpoříte svým hlasem, námi vybraný kryt?

Změna pravidel: hlasovat můžou jen registrovaní uživatelé. Zaregistrujte se zde www.tattoomyhtc.cz/home/reg
Kryt pro který hlasovat zůstává stejný „Smoke a nejdete ho na adrese www.tattoomyhtc.cz/detail/13295

Všem kteří nás podporují děkujeme.

Jak nás můžete podpořit:

  • Hlasujte pro tento kryt s názvem “Smoke” na uvedené adrese www.tattoomyhtc.cz/detail/13295 (na uvedeném odkaze klikněte na tlačítko HLASUJ, poté stačí vyplnit kontrolní kód a je hotovo)
  • Řekněte o našem krytu v soutěži, svým známým a kamarádům. Například pomocí Facebooku, Twittru, nebo ICQ.
  • Podpořte nás malou ikonkou na vašem webu

Nezapomeňte! Každý kdo hlasuje pro tento kryt a je registrovaný na stránkách tattoomyhtc.cz, může taky vyhrát telefon HTC Tattoo. Čím více budete hlasovat, tím větší je šance že vyhrajete i vy!!

Tip: hlasovat můžete i ze svého Android telefonu

13295

Další kryty které jsme připravili, najdete na těchto adresách. SvetAndroida a SvetAndroida_

Asi se ptáte, kam v případě výhry budou investovány získané prostředky? Budou použity pro rozvoj portálu SvětAndroida, na jeho propagaci, zdokonalování, pořádání vlastních soutěží o hodnotné ceny a jako odměna pro naše redaktory, kteří píší recenze a neustálé Vás informují o novinkách ze světa androida.

Smoke

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)