Soutěžte s HTC o HTC One X+ nebo 15 000 Kč

htc

HTC právě na svých oficiálních facebookových stránkách oznámilo novou soutěž Můj příběh v minutě o o HTC One X+ nebo 15 000 Kč. Jedná se o první ročník krátkometrážní filmové soutěže, ve které máte odvyprávět svůj příběh v jedné minutě. Soutěžní videa jsou rozdělena do tří kategorií a každé video můžete přihlásit pouze do jediné z kategorií. Více informací v tomto odkazu.

  • Můj život v minutě – Zachyť svůj životní příběh, koníček, kterému jsi propadnul, místo, které jsi navštívil a stalo se ti osudným… Zkrátka chceme v jedné minutě vědět, co z tebe dělá tebe.
  • Mé studium v minutě – Jak vypadá tvůj typický školní den? Jaký máš rituál před důležitou zkouškou? Co je typické pro tvojí školu nebo obor, který studuješ? Bez jakých spolužáků bys to veškole nezvládl? Spousta otázek a naprosto volná ruka pro vaše ztvárnění.
  • Volná tvorba – Jakub Kohák to už v úvodním videu nakousl. Tato kategorie je pro ty nejkreativnější, kterým vymezené kategorie svazují ruce. Máš námět na thriller nebo romantický příběh plný nečekaných zvratů v jedné minutě? Nebo snad máš geniální časosběrný snímek, jak se v Austrálii přemnožily kobylky? Pošli nám hoi nám ho!
htc

Zdroj: https://www.facebook.com/htcfansczsk, http://www.mujpribehvminute.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek