Sony Xperia Z2 – exkluzivní videopohled na novou vlajkovou loď

sony xperia Z2

Společnosti Sony se na MWC podařilo pořádně zaujmout. Několik nových modelů v čele s vlajkovou lodí Sony Xperia Z2 bylo představeno během letošního barcelonského veletrhu. Vzhledem k tomu, že členové našeho týmu jsou přímo na místě, můžeme vám přinést i exkluzivní videopohledy.

DSC_1743

DSC_1748

Displej povyrostl na 5,2 palce, přičemž velikost telefonu zůstala zachována. Sony tak zmenšilo často kritizované široké rámečky. Rozlišení je jak jinak než Full HD. Z2 opět přináší vyšší odolnost oproti vodě a prachu, jako tomu bylo v případě jedničky. Během recenzování Xperie Z1 nás příliš nepotěšil displej, který nenabídl tak dobré barevné podání či pozorovací úhly – uvidíme, jak si v tomto ohledu Z2 povede.

DSC_1749

Fotoaparát nabídne rozlišení 20,7 MPx a schopnost natáčet 4K video. Baterie poskytuje slušnou kapacitu 3200 mAh. Přístroj pohání čtyřjádrový procesor Qualcomm 801 s frekvencí 2,3 GHz. Paměť RAM dosáhla na hodnotu 3 GB a celý přístroj běží na poslední verzi Androidu 4.4.2 KitKat. Nechybí slot na paměťové karty. Sony Xperia Z2 by měla jít do prodeje během března za zatím neoznámenou cenu.

Sony Xperia Z2 (První pohled)

Sony Xperia Z2 (První pohled)

 

Chcete informace z první ruky? Sledujte nás na sociálních sítích. Nejrychlejší informace z MWC 2014!
Facebook
Google+
Twitter

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)