Menu

Sony Xperia C3: telefon se zaměřením na “selfies” bude představen dnes

Japonský výrobce elektroniky Sony dnes představí další svou novinku na poli mobilních telefonů – model Xperia C3, který se od konkurence odlišuje především LED bleskem fotoaparátu na čelní straně zařízení. Podle zahraničních zdrojů se firma, po vzoru některých dalších výrobců, rozhodla vydat speciální smartphone pro narcisistické fanoušky fotografií sebe sama (nebo jak se dnes moderně říká “selfies”). Nejde přitom o první takové řešení – například nedávno odhalená vlajková loď Vivo Xshot má na přední straně 8Mpx foťák s LED bleskem.

Sony Xperia C3: telefon se zaměřením na selfies bude představen dnes

Sony Xperia C3: telefon se zaměřením na selfies bude představen dnes

Nový telefon Sony bude mít poměrně impozantní displej s úhlopříčkou 5 palců nebo větší a kapacitu akumulátoru 2 500 mAh. Více technických parametrů není v tuto chvíli známo, ale podle informací bychom se je měli dozvědět během představení, které proběhne dnes. Výrobce v reklamě, vystavené včera na sociální síti Twitter, používá reklamní slogan “uvidíte sami sebe ve zcela novém světle”.

Sony Xperia C3

Sony Xperia C3

Sony Xperia C3

Sony Xperia C3

Z hlediska ceny čekáme, že Sony Xperia C3 bude spadat do střední třídy. Ačkoli zpravidla předchází představení nového telefonu série úniků a spekulací, někdy i měsíce předem, v tomto případě se Sony podařilo utajit Xperii C3 doslova do posledních hodin před prezentací.

Sony Xperia C3

Sony Xperia C3

Rostoucí popularita “selfies” se již stihla odrazit ve mnoha produktových řadách různých mobilních značek. I přední výrobci, kteří dosud nepředstavili přístroj s 5Mpx nebo dokonce 8Mpx předním fotoaparátem, tak pravděpodobně učiní velmi brzy. V dohledné době se například do tohoto segmentu chystá vstoupit i HTC.

Vybrali byste si tento, či podobný telefon právě z důvodu, abyste mohli pořizovat fotky sami sebe i za zhoršených světelných podmínek? Podělte se o své názory v diskuzi pod tímto článkem!

Zdroje: Chezasite, Phandroid, Keinex, Twitter Sony, Xperia Blog, Mobil Telefon.

 

Komentáře

trupo

trupo

8.7.2014 10:40

no samozrejme, že…..nééééééééé

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

8.7.2014 13:42

Někde jsem četl, že focení SELFIE je nemoc, z toho lze soudit, že tento typ marketingu lze považovat za virus…

Verny

verny 0

z aplikace
8.7.2014 17:34

Ani nahodou. Rozhodne bych si nevybiral telefon podle predniho fotaku. Ten je mi ukradenej. I kdyby tam nebyl, je mi to fuk. Nikdy jsen ho nepouzil.

ps. na slovo selfie uz zacinam byt alergickej. Skoro jako na trendy a manža. :-)

Wincenso Skanko

Wincenso Skanko

9.7.2014 12:00

omg….

RSS (komentáře k článku)