Sony uvolňuje svou aplikaci Socialife News pro všechny Androidy

socialife_ico

Japonská společnost Sony se rozhodla rozšířit řady uživatelů své služby Socialife News a od včerejšího dne ji otevřela i pro uživatele telefonů a tabletů všech značek. Až dosud byl přitom tento program exkluzivní součástí “palubní výbavy” telefonů a tabletů Sony Xperia a počítačů VAIO s Windows 8.

Socialife News je populární klient, který obsahuje více než 250 různých zpravodajských zdrojů z různých oborů. Vyznačuje se širokou integrací sociálních sítí YouTube, Twitter, Facebook a dalších. Uživatel má k dispozici sekce se sociálními sítěmi, zpravodajskými portály a praktické widgety na domovskou obrazovku. Svým provedením se řadí někam mezi populární Flipboard a Kiosek Google Play.

Firma se také zaměřuje na skutečnost, že uživatelé Socialife News budou mít k dispozici celou řadu relevantních informací (nejnovější zprávy, fotky hráčů, výsledky a další) o mistrovství světa v kopané, které se v létě bude konat v Brazílii právě s podporou firmy Sony.

Pokud ještě stále váháte, zda byste si tento program měli nainstalovat, možná vás přesvědčí následující oficiální video.

https://www.youtube.com/watch?v=z3VMf1AkJts

 

Aplikaci Socialife News můžete stahovat z Obchodu Play, kde je k dispozici zdarma. Program dosud zaznamenal přes deset milionů instalací a jeho průměrná známka je 4,0. Instalovat lze na zařízení s Androidem 4.1 Jelly Bean a vyšším.

Zdroje: 4PDA, Android Police.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)