Sony Mobile a jeho nové vlajkové lodě se chystají na letošní Android Roadshow

z3-waterproof

Komerční článek

Pokud se chcete osobně seznámit a se skvělými novinkami z dílny společnosti Sony Mobile, máte jedinečnou možnost tak učinit. Na veletrhu Android Roadshow najdete hned tři prémiové produkty.

Sony Xperia Z3

Prémiový smartphone Sony Xperia Z3 v sobě spojuje vše, co lze očekávat od nejlepších zařízení v této kategorii, a ještě mnohem víc. Nabízí fotoaparát s rozlišením 20,7 megapixel a obrazovým snímačem 1/2.3” Exmor™ RS, novým objektivem G Lens a – vůbec poprvé u chytrého telefonu – s citlivostí ISO 12800, takže s ním vždy pořídíte kvalitní fotografie, a to i za horších světelných podmínek. Neobyčejný hudební zážitek zaručuje Hi-Res Audio technologie DNS, která redukuje okolní hluk. Xperia Z3 je vybavena dosud nejjasnějším displejem TRILUMINOS™ display. Navíc jde o první chytrý telefon s PS4™ Remote Play. Na cestě za skvělými zážitky vás již nebude nic brzdit, protože telefon je odolný proti vodě a prachu, navíc s výjimečnou výdrží baterie.

Sony Xperia Z3 (5)

Recenzi jsme pro vás připravili zde.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Sony Xperia Z3 Compact

Xperia Z3 Compact je jediný chytrý telefon s nekompromisním výkonem v úchvatně kompaktním těle, které je ideální pro ovládání jednou rukou. Stejně jako jeho větší sourozenec Xperia Z3 je odolný vodě i prachu a nabízí tak nekonečné možnosti zábavy. Smartphone Xperia Z3 Compact vydrží v pohotovosti až na dva dny, navíc je vybavený úsporným režimem Sony Battery STAMINA Mode, který vypíná funkce běžící na pozadí, když je zrovna nepotřebujete. Plně integrovaný procesor Qualcomm® Snapdragon™ 801 se čtyřmi jádry v taktu 2,5 GHz a 4G LTE modem umožňuje rychlé surfování po internetu, pohlcující zážitky s multimédii a úchvatnou kvalitu obrazu. Xperia Z3 Compact potěší všechny smysly, sluch nevyjímaje – to díky Hi-Res Audiotechnologii DNS, která redukuje okolní hluk.

Sony Xperia Z3 Compact

Recenzi jsme pro vás připravili zde.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Sony Xperia E3

Nový smartphone Sony Xperia E3 je zábavný a chytrý telefon nabitý skvělými funkcemi. Pyšní se lehkým a tenkým designem, což umožňuje ho bez problémů ovládat jednou rukou. Spojení 5 MP fotoaparátu a Xperia™ Camera Apps umožňuje vytvářet kreativní a zábavná videa. Ultra rychlý čtyřjádrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ a rychlá 4G LTE data načítají stránky okamžitě, bez prodlev. Právě tyto atributy umožňují využít potenciál Sony Xperia E3 naplno. Prémiový design známý z vlajkových modelů značky z něj dělají – vzhledem k příznivé ceně – tu nejlepší volbu nejen pro mladé.

xperia-e3-black-1240x840-fd9e974983648bed12b9174ff9b74a2c

Vyražte na Android Roadshow a seznamte se s tím nejlepším, co Sony aktuálně nabízí.
Uvidíme se 25. 10. v brněnském Hotelu Voroněž a 15. 11. v Praze.

Neváhejte aregistrujte se!

registraceHome

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)