Sony Honami – telefon se Snapdragonem 800, 20MPx fotoaparátem a Ultra HD videem

Sony-Xperia-Honami-Smartphone

Je to pouze pár hodin, co jsme vás informovali o možné podobě nové vlajkové lodi společnosti Sony s označením Honami, a už pro vás máme další  zajímavost. Tentokrát se podíváme na uživatelské prostředí systému Android, které se dočkalo – jako všechny modely od Sony – spousty úprav.

Co nám tyto snímky prozradily? Domovská obrazovka připomíná všechny předešlé Xperie a my se ani nedivíme, neboť Launcher od Sony se skutečně povedl. Vidíme, že se nová Xperia dočká také miniaplikací, které už jsme měli možnost vidět i v jiných přístrojích. Nebude chybět ani poměrně kvalitní aplikace pro přehrávání hudby s názvem Walkman. Další screenshoty představují jiné části systému (kontakty, SMS, kalendář atp.).

Jen připomeňme – Sony Honami bude poháněn čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 800, bude vybaven Full HD displejem s 5 či více palci a bude disponovat 20MPx fotoaparátem, který by měl umět zaznamenávat 4K video. Právě fotoaparátem by se měl tento přístroj pyšnit nejvíce, ale sami zatím nevíme, jaká bude skutečnost. Papírové specifikace jsou jedna věc, skutečnost druhá.

zdroj: xperiablog.net

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)