Menu

Skype pro Android překročil 70 milionů stažení

Populární aplikace pro internetové volání, psaní zpráv a také i přenos dat, Skype, dosáhla v Google Play počtu 70 milionů stažení. Po prvé byla aplikace spuštěna v říjnu 2010. Toto spuštění bylo zpočátku provázeno problémy s kompatibilitou, používat ji tak mohla jen hrstka vybraných telefonů. Dnes už Skype pro Android můžeme používat na prakticky každém Android zařízení. Osobně mám s touto aplikací jen samé kladné zkušenosti a to na několika telefonech. A co vy, používáte skype na vašich androidích miláčcích?

Zdroj: Phandroid.com

 

Komentáře

kutead

kutead

25.6.2012 21:35

Používám skype ale v jiné aplikaci, nechápu proč do toho nemůžou nacpat C2DM kvůli baterce a FUPu . Řekl jsem si že jí začnu používat až bude tuto funkci obsahovat, evidentně nebude.

Michal P

Michal P

25.6.2012 22:40

Na místo Skype používám Google Talk. Jeho sílu lze vidět většinou až pod Android 4 ICS. Google Talk má kvalitní zvuk, kvalitní video, integraci v kontaktech, ze kterých lze přímo volat nebo spustit video hovor. Pokud mi někdo volá, nemusím mít aplikaci nějak speciálně spuštěnou, ale pouze stačí přijmout hovor. Nejsem si jist, zda tohle Skype umí. Další výhodou je otevřenost protokolu. Otevřenost nahrává i pravděpodobné menší hardwarové náročnost, než má Skype, který z konkurenčních důvodů se snaží skrýt formát Skype.

Možná by tohle srovnání mohlo být téma pro Svět Androida.
Je tu někdo schopný porovnat například Google Talk, Viber a Skype v oblastech integrace s mobilem, s kontakty, kvalita zvuku a kvalita obrazu, hardwarová náročnost?

Díkas,

Michal

Iwosh

Iwosh

25.6.2012 22:57

Ja pouzivam Viber.

Substance242

Substance242

26.6.2012 10:21

Slobodný Android a totálne proprietárny Skype o ktorom nikto nevie čo robí – u mňa jasné “nie”.

petr

petr

26.6.2012 12:19

Posledni verze fest zlobi na Nexus S. Je uz 2 mesice stara a nikde zadnej upgrade. Je videt ze to vzal Microsoft zas poradne do ruky. Aneb jak nastvat majitele Androidu a aspon cast jich pretahnout na ty svoje novy hracky.

RSS (komentáře k článku)