Sense UI dostupné i pro ostatní Androidy? Ano, ale…

htc-logo-1

Zalíbilo se vám prostředí HTC Sense UI? Chcete ho také, ale koupě Hera se vám dvakrát nechce? Nemusíte zoufat – na tiskové konferenci HTC na Taiwanu bylo oznámeno, že nadstavba Androida, podobně jako TouchFlo u Windows Mobile, bude dostupná i pro HTC Magic. Vše by mělo být lehce proveditelné přes stránky HTC (pravděpobně nějaký update).

Háček zde ale přeci jen je. Z důvodů licencí Googlu a HTC půjde tento update na Sense UI pouze u zařízení, které nemá na zadní straně nápis “With Google“. A tak pokud se nepletu, právě tento nápis je u všech G1 a i u některých Magiců (zakoupených u zahraničních operátorů – Vodafone a T-Mobile). Update by tak měl jít pouze u zařízení zakoupených přímo od HTC, nebo u nedotovaných modelů.

U tohoto modelu HTC Magic pravděpodobně Sense UI nepůjde U tohoto modelu HTC Magic pravděpodobně Sense UI nepůjde

U nás v České republice je zařízení nabízeno pod názvem Magic (Vodafone), nikoliv MyTouch 3G, a tak je pravděpodbné, že tato “aktualizace k lepšímu” půjde i u nás zakoupených modelů.

Co se týče data zprovoznění tohoto updatu, nebylo přímo oznámeno. Na tiskové konferenci bylo oznámeno, že v budoucnosti, a tak se počítá, že tomu bude ještě letos, i když oficiálně se to také říct nedá.

Zdroj: TalkAndroid.com

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)