Samsung Galaxy S6 a S6 Edge ve zlatě či platině od Goldgenie

S6 Edge

Líbí se vám aktuální vlajkové lodě Samsungu – Galaxy S6 či Galaxy S6 Edge – ale rádi byste se odlišili od masy koupěchtivých zákazníků? Pokud nemáte hluboko do kapsy, je tu poměrně snadné řešení: pořiďte si luxusní variantu od britské klenotnické firmy Goldgenie!

Vybírat budete moci ze 24karátového zlata, růžového zlata, nebo platiny. Cena se ve všech případech pohybuje v přepočtu kolem 2500 amerických dolarů, to jest v přepočtu (bez daní a cla) asi 63 300 Kč. Je tedy citelně níže než v případě zlatých hodinek Apple Watch, které přijdou na deset tisíc dolarů (tj. asi čtvrt miliónu korun).

Z hlediska provedení nejde pochopitelně o tělo ze zlata respektive platiny – Goldgenie se orientuje na pokovování povrchů, čímž dává zařízení luxusní vzhled za relativně přijatelnou cenu. Pokud byste o některý z modelů měli zájem, pak vězte, že předobjednávky začnou již zítra v 11:00 našeho času, přičemž první kousky by měly ke svým majitelům doputovat někdy kolem 10. dubna. Firma očekává vysokou poptávku po všech třech modelech.

Společnost Goldgenie se na luxusní verze mobilních telefonů zaměřuje již několik let – v minulosti například připravila speciální pozlacenou edici telefonů Apple, BlackBerry, HTC One M7 či One M8. Samotný Samsung sice bude nabízet své nové vlajkové smartphony Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge v různých barevných provedeních, z nichž jedna se nazývá Gold Platinum, nicméně v tomto případě se nebude jednat o skutečnou platinu ani zlato.

Zdroje: AndroidSPIN, GSM Arena, Goldgenie, Android Central, SamMobile, Phandroid.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)