Samsung Galaxy S5 by mohl jít do prodeje během tří týdnů

s5_ico

S pravděpodobností hraničící s jistotou se již toto pondělí dočkáme představení nové vlajkové lodi Samsungu – Galaxy S5. Obvykle následuje prodleva, než se telefony dostanou na pulty prodejen, ta by ale v případě tohoto telefonu nemusela být příliš dlouhá. Server GSM Arena totiž přišel s informací, kterou prý získal od nejmenovaného zdroje z vedení společnosti Samsung, podle které budou prodeje zahájeny za tři týdny od představení, tedy v polovině března. Tento údaj prý potvrzují i další “důvěryhodné zdroje”.

Samsung Galaxy S5 by mohl jít do prodeje během tří týdnů Samsung Galaxy S5 by mohl jít do prodeje během tří týdnů

Pokud by se tato zpráva potvrdila, byl by Galaxy S5 po Galaxy Note 3 dalším telefonem, který si zákazníci mohli zakoupit jen tři týdny po jeho oznámení. Celý proces možná urychluje i skutečnost, že 25. března hodlá svou vlajkovou loď představit jeden z největších konkurentů – tchajwanské HTC.

Samsung Galaxy S5 bude mít procesor Qualcomm Snapdragon 800 nebo 805 taktovaný na 2,5 GHz, 3 GB operační paměti, 16 Mpx nebo 21 Mpx fotoaparát, displej s úhlopříčkou 5,25″ QHD (2560 x 1440) displeje. Oficiální představení by mělo proběhnout v pondělí ve 20:00 středoevropského času v rámci akce Unpacked5, která se bude konat v Barceloně na veletrhu Mobile World Congress. Protože budeme mít na místě své redaktory, určitě nebudou na našem webu chybět exkluzivní a žhavé informace o pátém Samsungu modelové řady Galaxy S. Chcete-li být v obraze, pak určitě “zůstaňte naladěni”.

Zdroje: Android Central, GSM Arena.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)